Які найкращі роки? Зрозуміло студентські. Ви велику частину часу проводите в колі однодумців, формуєте власні погляди на життя та світ, можете бути серйозними під час сесії та робити дурниці під час цілого семестру. Нехай святкування міжнародного дня студента дозволить вам повною мірою насолодитися своєю молодістю та безшабашністю, нехай оточуючі не судять вас суворо та з розумінням ставляться до невгамовної енергії.

Бажаю, щоб у твоєму серці завжди горіло жарке багаття юнацтва, оптимізму та стрімких поривів назустріч новому. Бажаю, щоб щастя та яскраві події студентства запам’яталися на все життя та відгукувалися теплим трепетом молодості у твоїй душі. З днем ​​студента.

Вітаю із Міжнародним днем ​​студентів! Бажаю стати по-справжньому міжнародним студентом, поїхати за кордон, виграти міжнародну олімпіаду та здобути міжнародну нагороду з міжнародною добавкою до стипендії.

Вітаю із Міжнародним днем ​​студента. Бажаю нескінченного потоку амбіцій, прагнень, ідей, мрій та досягнень у твоєму веселому, захоплюючому та цікавому житті. Нехай кожен день буде насиченим та пізнавальним, яскравим та радісним, щасливим та дивовижним. Бажаю легкого шляху до професії та добрих доріг до успіху у житті.

Нехай студентські роки стануть для тебе найвеселішими та найпрекраснішими, бажаю тобі завжди рішуче йти до своїх цілей і не боятися стукати у зачинені двері, домагайся всього та насолоджуйся життям!

Нехай під час сесії у викладачів завжди буде гарний настрій, що дає змогу поставити позначку на кілька балів вище. Нехай у деканаті щиро люблять кожного студента, а ректорат намагається з усіх сил підвищити стипендію та комфорт у гуртожитках. Нехай розклад буде таким, що рано-вранці можна буде поніжитися в ліжку, а ввечері раніше піти додому. Зі святом, з міжнародним днем ​​студента.

У Міжнародний день студентів хочемо привітати всіх, хто вирішив здобути вищу освіту та опанувати будь-яку важливу для суспільства професію! Студентство – це веселий час, коли складання складних заліків, іспитів, безсонні ночі майже стираються з пам’яті, тому що бурхливі посиденьки, святкування зданої сесії, море нових знайомств, друзів майже повністю замінюють їх. Бажаємо вам, дорогі студенти, здобути освіту, освоїти улюблену професію та реалізувати свої високі цілі та бажання!

Студент – дивовижне створення, готове пролити тридцять потів і вивчити вісім сотень хитрощів тільки для того, щоб не вчитися. Вітаємо з Міжнародним Студентським Днем найлінивішу, а отже, і найвинахідливішу частину населення. Зі святом, студенти!