Друзі, прийміть вітання до Міжнародного дня інвалідів! Величезна пошана та шана людям, які досягають великих успіхів, незважаючи на життєві труднощі. Ми бажаємо вам неймовірної сили волі, дружелюбних товаришів та душевного спокою.

Бажаю міцних сил та бадьорості духу у Міжнародний день інвалідів. Нехай буде добрим щоранку, нехай яскраво світить сонце для тебе і весело щебечуть птахи, нехай радує око барвиста природа, а серце — міцне кохання та вірна турбота дорогих людей.

У Міжнародний день інвалідів я хочу побажати, незважаючи на життєві обставини та труднощі, завжди відчувати себе вільною, сильною людиною. Бажаю, щоб тебе любили, цінували, щоб тобою дорожили та пишалися близькі, щоб у тебе все було чудово та благополучно. Здоров’я, бадьорості та сил!

Незважаючи на те, що ти людина з обмеженнями, ти так само заслуговуєш на щастя, як багато хто з нас! Бажаю розуміння, турботи та простого людського щастя! Із міжнародним днем ​​інвалідів!

Сьогоднішнє свято нагадує нам про те, що всі ми люди різні, у кожного свої складності в житті, але при цьому всі ми рівні і однаково потребуємо турботи, дружби, любові та розуміння! Бажаємо всім здоров’я та проходити труднощі з усмішкою!

У Міжнародний день інвалідів хочеться побажати радісного стану душі та високих успіхів у будь-якій діяльності, прекрасного самопочуття та бадьорості, захисту від смутку та туги, любові та розуміння близьких людей, вічної краси та доброти душі.

Сьогодні, у Міжнародний день інвалідів хочеться послати Вам промінчик сонця та частинку радості, побажати вірних друзів та міцного кохання близьких, насолоди та задоволення від своїх захоплень та інтересів, мирного неба, благополуччя, вірного здоров’я та гарного настрою.

У Міжнародний день інвалідів бажаю від щирого серця бадьорості душі та радості серця, міцної любові рідних та вірної підтримки, щирої поваги та великої удачі, оптимістичного настрою та стабільного благополуччя, яскравого мирру та добрих емоцій.

Дивіться також