Вітаю з Міжнародним днем ​​моряка і бажаю завжди бути хоробрим, добрим, справедливим, веселим, бадьорим, невтомним моряком. І нехай усі бурі проходять повз, нехай морські простори надихають тебе. Міцного моряцького здоров’я та жодного бунту на власному кораблі.

У Міжнародний день моряка хочу побажати веселих пісень на палубі корабля твого життя, благополучних та щасливих маршрутів без штормових попереджень та можливих бунтів на кораблі. Бажаю міцного здоров’я, неймовірних сил і найвірнішого кохання.

Моряку, ми шлемо тобі привіт! У твоє свято вітаємо палко і бажаємо залишатися справжнім чоловіком все своє життя! Ти вибрав гідну професію, тобою пишається вся родина, поважають друзі та колеги! Нехай у морі тебе супроводжує лише попутний вітер. А ми завжди із захопленням слухатимемо розповіді про твої морські пригоди, гідні самого Колумба!

Вітаю із Міжнародним днем ​​моряка. Від душі бажаю, щоб водна стихія дарувала радість і спокій душі, щоб у плаванні поряд завжди був успіх і благополуччя, щоб серце ніколи не розлюбило морських глибин, щоб життя моряка завжди було щасливим і сповненим любов’ю.

Вас не залякають життєві шторми, і жодна хвиля не змиє з палуби! Закохані у професію та водний простір, вам не займати хоробрості душі та сміливості думок! Бажаємо мчати до цілей і попутного тільки вітру!

Вітаю з Міжнародним днем ​​моряка і бажаю, щоб море твого життя вирувало радістю та оптимізмом, щоб високі хвилі віри та надії підносили тебе до хмар великих успіхів та доброї слави. Здоров’я тобі та міцного морського загартування!

Вітаю з Міжнародним Днем моряка і бажаю йти у плавання з доброю надією, а повертатися з вірним успіхом, плавати морем з відвагою душі, а землею ходити з любов’ю в серці. Бажаю здоров’я та величезного щастя, як блакитні простори та морські глибини!

Бажаю життя без шторму, почуттів без штилю, здоров’я міцного, як якір. Нехай хвилі щастя в сонячну погоду несуть життя з посмішкою, а корабель життя ніколи не зустрінеться зі скелями.