Вітаю із Всесвітнім днем ​​пошти. Бажаю з різних куточків світу отримувати лише добрі звістки та щасливі привіти, бажаю за допомогою пошти через життєві обставини все ж таки успішно передавати свої ніжні почуття, радісні емоції, бажані подарунки та чудові побажання дорогим серцю людям!

Всесвітній день пошти – один із міжнародних днів, що відзначаються у системі Організації Об’єднаних Націй. Проводиться за рішенням 14 конгресу Всесвітньої поштової спілки у день створення спілки у 1874 році. А Всесвітнім днем ​​пошти цей день було проголошено на Конгресі Світового союзу поштовиків, що відбувся у Токіо 1969 року. Перший відомий поштовий документ знайдено в Єгипті, 255 р. до н. е. Але навіть раніше поштові послуги існували майже кожному континенті у вигляді посильних, обслуговуючих королів та імператорів.

Вітаю всіх поштовиків, людей які можуть доставити у будь-який кінець світу наші емоції, добрі слова, ніжні зізнання у вигляді листів та чудові подарунки у вигляді посилок. Бажаємо вам хороших і добрих трудових буднів, нехай у листах ваших адресатів буде менше поганих новин. Бажаємо радості у житті, величезного здоров’я та постійного оптимізму. Зі святом!

Вітаю із Всесвітнім днем ​​пошти. Бажаю з кожним днем ​​отримувати добрі звістки, приємні сюрпризи, теплі привітання від близьких і друзів, бажаю, щоб у твоєму житті було стільки щастя і добра, скільки розноситься по всьому світу листів і телеграм.

Вітаємо всіх працівників поштової служби із Всесвітнім Днем Пошти. Нехай кажуть, що хочуть, але ми з вами знаємо, що пошта не вмирає. Адже так приємно отримувати та надсилати справжні листи, не кажучи вже про посилки та доставку. Бажаємо приємної роботи та радості від кожного листа, який відшукав свого одержувача.

Усіх листоноші країни вітаю зі Всесвітнім днем ​​пошти! Бажаю, щоб кожна звістка доходила до адресата, щоб ваша дорога завжди була рівна та коротка, погода сонячна, а люди усміхнені!

Дорогі листоноші! Сьогодні листи з теплими словами та бандеролі із турботою — тільки для вас. Дякуємо за відповідальне ставлення до роботи, за те, що за будь-якої погоди ви вчасно доставляєте адресату любов і ніжність відправника. Цього дня хочемо побажати вам легких посилок, рівних доріг та безхмарного неба!

Нехай усі листи та посилки приходять вчасно, щоб вони досягали своїх цілей, щоб дарували гарні емоції. Нехай усі працівники пошти дарують нам посмішки, а їхній гарний настрій заряджає нас позитивом.