Дорогі діти, бажаємо Вам щодня зустрічати в радості та з усмішкою на обличчі, нехай Ваше життя буде сповнене чудес, отримуйте безмежну турботу від батьків і тільки гарні емоції!

Прекрасний день – Всесвітній день дитини! Бажаю, щоб у кожної дитини було дитинство щасливим та веселим. Нехай кожен малюк з цікавістю вивчає цей світ, шукає нових пригод і проживе свій найкращий час із посмішкою та сміхом!

Зі Всесвітнім Днем Дитини! Нехай завжди пишно та яскраво цвітуть наші квіти життя, наші діти. Щиро і від щирого серця бажаємо кожній дитині на Землі люблячої сім’ї, затишного будинку, де завжди раді, щасливого дитинства та світлого майбутнього, в якому він зможе зайняти місце, гідне його.

Всесвітній день дитини – свято, яке Генеральна Асамблея ООН у 1954 році рекомендувала всім країнам запровадити починаючи з 1956 року. Свято спрямовано поліпшення благополуччя дітей, зміцнення роботи, проведеної ООН у сфері дітей усього світу.

Зі Всесвітнім днем ​​дитину вітаю і бажаю жити весело та радісно, ​​не знати турбот та смутку, з насолодою та посмішкою проводити щодня, граючи у захоплюючі ігри та пробуючи різні смаколики. Хорошого здоров’я, веселих друзів та казкових подій.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​дитини. Бажаю солодощів та радостей, веселощів та чудових друзів, чудових пригод та удачі, щасливого дитинства та забавних ідей. Ніколи не сумуй, вір у свої мрії, радуй батьків та дивуй весь цей світ!

Діти найдорожче, що в нас є! Бажаю кожній дитині щасливого дитинства, безмежного кохання батьків та чудового здоров’я, адже це найголовніше в житті! Нехай ваша щира дитяча промениста усмішка сяє якнайчастіше і радує всіх оточуючих людей!

Що найчарівніше на світі? Звісно малюки. У всесвітній день дитини хочеться побажати всім карапузам на Землі отримати ласку батьків. У кого є мама і тато, то нехай вони будуть сьогодні дуже терпимими і не карають ні за пустощі, ні за капризи. А ті, у кого поки що батька з матір’ю немає, нехай знайдуть їх, рідних та щирих, готових подарувати те кохання, якого не вистачало до цього.