З Днем ракетних військ та артилерії. Нехай світом править світ, а залпи нехай розносяться лише на навчальних боях. Бажаю мужності та сили, здоров’я та влучень «точно в ціль». Наші війська з’явилися першими і сьогодні наша армія – основний захист та вірний засіб поразки ворога. Бажаю ніколи не боятися, якщо напав ворог – знищити, якщо все спокійно – берегти Батьківщину, зберігаючи спокій народу! Успіхів і перемог, вірних товаришів та удачі.

Усіх ракетників та артилеристів вітаємо з професійним святом. Бажаємо мирного неба над головами ваших співвітчизників та щасливих усмішок на обличчях ваших рідних. Нехай на тілі не буде ні подряпини, а на серці — ні краплі смутку та туги. Здоров’я вам безмежного, заробітку пристойного та поваги публічного.

Вітаю з Днем ракетних військ та артилерії. Бажаю запускати ракету з кожної проблеми і з першого влучення знищувати її. Бажаю з кожним днем ​​набиратися сил, професіоналізму, впевненості та мужності. Бажаю артилерійської витримки та вибухових успіхів на службі. Бажаю спокою та великокаліберного щастя в житті.

У день ракетних військ та артилерії поспішаю привітати! У це чудове свято від душі побажаю, щоб сім’я та близькі були завжди поряд, благополучні та дружні! Нехай багато років вам щастить, і ви будете щасливі!

Прийміть вітання з пам’ятним святом, Днем ракетних військ та артилерії! Дякуємо за вирішення гострих питань безпеки Батьківщини, за забезпечення оборони країни, за мужність, доблесть, відвагу, хоробрість, за непохитність духу, за спокій та впевненість. Будьте здорові, щасливі, кохані, зберігаються небесами!

Служба в ракетних військах — дуже відповідальна та почесна справа. Нехай твоє життя буде яскравим і динамічним, наче зліт ракети! Бажаю тобі завжди залишатися такою сильною, мужньою та успішною людиною. Всіх благ тобі, щастя та удачі!

Вітаю з Днем ракетних військ та артилерії! Бажаю абсолютного спокою на кордонах Батьківщини та абсолютної впевненості у бойовій готовності на будь-який непередбачений випадок. А також бажаю мужності та рішучості, стійкості та витримки, завзятості та непохитності. Нехай кожна мета життя досягається так само швидко, як досягає своєї мети ракета.

Усі салюти підносяться сьогодні в небо на вашу честь, дорогі ракетники та артилеристи! Ви стійкі та мужні солдати, гідні сини своєї Батьківщини, забезпечуєте спокійне небо її громадянам. Бажаємо вам міцного здоров’я, великих успіхів та чіткого виконання поставлених бойових завдань! Ура!