Зі святом! Нехай завжди передбачати і вивчати доводиться лише хорошу погоду, щоб бачити посмішки у відповідь і подяки. Нехай професія приносить успіх, дохід та гордість за свою роботу. Із всесвітнім днем ​​метеорології!

Щороку, 23 березня, під егідою ООН відбувається Всесвітній день метеорології. 1950 року саме цього дня набула чинності Конвенція Всесвітньої метеорологічної організації. Статистика, накопичена протягом останнього десятиліття, показує, що понад 80% всіх стихійних лих має метеорологічне чи гідрологічне походження. У 50-ті роки 20 століття втрати від усіх стихійних лих, що траплялися у світі, оцінювалися сумою приблизно в чотири мільярди доларів на рік, а в 90-ті роки — в сорок мільярдів доларів на рік. Робота метеоролога – точна, відповідальна, складна. Кожні три години на хвилину фахівці служби погоди всього світу знімають свідчення з приладів. Саме на цей момент природа дає відповіді на всі питання працівників гідрометеослужби.

Зі святом! Нехай метеорологи завжди будуть шановними людьми, хто передбачає хороший настрій, сонце і коли треба підкорювати світ. Нехай у потрібний момент дадуть пораду, коли взяти парасольку або провести день за чашкою смачного чаю. Вітаю!

З днем ​​метеорології! Бажаю завжди без помилок пророкувати хорошу погоду. Нехай не дмуть злі вітри, не палить нещадно сонце, а щоб було все в міру. Бажаю лише чудової погоди та прекрасного настрою!