БатькамВипускникамВчителямДиректоруЗавучуЗапрошенняКласному керівникуПершому вчителюПрацівникамПрикольніПромова батьківУчням

Класний керівник – це заслужене звання, почесна посада, покликання, визнання та гордість. Дякуємо за те, що ви підтримували, співпереживали, брали участь, ділили успіхи та невдачі, вели до знань, знаходили до кожного індивідуальний підхід. Ви приділяли увагу, дбали, вчили життю, роботі в команді, пошуку нестандартних рішень. Але головне ви вірили в успіх своїх підопічних. Нескінченна вдячність, низький уклін вам, побажання професійних подвигів, здоров’я та ще тисяч цікавих очей нових першовідкривачів!

Бажаємо вас привітати з цим останнім дзвінком і побажати вам великого людського щастя. Нехай робота приносить вам виключно задоволення та насолоду, буде менше різних суперечок та конфліктів. Нехай ваші учні будуть до вас уважнішими, а ви до них терпимішими, і буде все чудово.

Вітаємо нашого завуча із цим останнім дзвінком. Бажаємо приємного відпочинку на канікулах, щоб вистачило часу набратися сил для нового навчального року. Дуже дякую за вашу роботу, ми цінуємо те, що ви для нас робите!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, наш дорогий перший вчитель. Хочемо сказати Вам «дякую» за Вашу безцінну працю, за Ваші поради, за Ваші посмішки. Бажаємо Вам, учителю, міцного здоров’я та величезного терпіння, щоб вистачало на кожного з учнів. Залишайтеся завжди прекрасною людиною. І нехай робота вчителем Вас не обтяжує, нехай щодня життя дарує Вам усмішки дітей, цікаві роздуми та добрі слова дорогих людей.

Перший шлях до важливих знань ми розпочинали з нашим першим учителем. Дякуємо Вам за доброту душі та завжди гарний настрій. Ми вітаємо Вас з Останнім дзвінком та бажаємо чудових літніх канікул. Бажаємо відпочити від наших зошитів і від забруднених крейдою рук. Бажаємо Вам натхнення, захоплюючого літа, гарної компанії на кожен день та веселих історій з пригодами.

Дорогі вчителі, від імені всіх батьків кажу Вам – Дякую! Ваша робота — це велика праця, яка потребує багато часу, терпіння, уваги та любові до дітей. Скільки всього пережито у цих стінах, скільки вирувало емоцій. Бажаємо, щоб ваша робота ніколи не залишалася непоміченою, а учні були вдячними. З останнім дзвінком Вас!

Вітаю з Останнім дзвінком! Цілий рік був присвячений старанним працям, підкоренню нових вершин наук і знань, а тепер настав час вільно зітхнути і залишити за плечима всі ці вправи, параграфи, завдання, формули, теореми, правила та лабораторні роботи. І я тобі бажаю чарівного літа, чудового відпочинку, веселої компанії друзів, фруктового настрою та нестримного потоку щастя.

Дорогі наші діти, ось і добіг кінця ваш довгий, але неймовірно цікавий і плідний шкільний шлях. Ви стоїте на порозі дорослого самостійного життя. Тепер вам самим доведеться приймати серйозні рішення, вирішувати важкі завдання та відповідати за свої слова та вчинки. Ми, батьки, шалено пишаємося вами та вашими досягненнями, ви вже великі молодці. Ми бажаємо вам бути відповідальними, рішучими, сміливими та активними. Ми бажаємо вам бути чесними особистостями, передусім перед собою. Ми бажаємо кожному знайти свій справжній шлях та стати справжнім професіоналом своєї справи. Ми бажаємо вам не втрачати своїх дружніх зв’язків і зустрічатися якнайчастіше. Успіхів вам і щасливого шляху, наші дорогі!

Дивіться також