Дорогий наш та всіма улюблений директор, ми вітаємо вас з Останнім дзвінком. Бажаємо з гордістю та полегшенням закрити сторінку цього навчального року. Бажаємо чудового відпочинку влітку та припливу неймовірних сил. Бажаємо багато-багато успішних років правління освітнім та виховним процесом у нашій школі. Бажаємо міцного здоров’я, доброти серця, багатства душі та досконалої краси!

Директор – звучить гордо, Ви гідно несете це звання! Вас люблять і поважають учні, Ви вкладаєте у кожну дитину шматочок душі. Сьогодні, коли настав час розлучатися знову зі своїми вихованцями, ми знаємо, що Вам на серці важко. Але щиро бажаємо, щоби замість нас за парти сіли гідні та вдячні школярі. Величезна Вам подяка за все від імені кожного з нас!

Чудового та найкращого директора вітаємо з Останнім дзвінком. Цей рік став ще однією сторінкою шкільного життя, наповненого рядками успіхів та перемог. Ми Вам бажаємо на якийсь час залишити за спиною вантаж нелегких буднів і поринути в атмосферу літнього відпочинку та сонячного настрою.

Дорогий наш і чудовий директор, ми вітаємо Вас з Останнім дзвінком, з ще одним успішним роком спільних зусиль, старань і досягнень. Бажаємо цього літа відпочити від дзвінких змін, від шуму та гаму в шкільних стінах, бажаємо набратися нових сил і спланувати щось неймовірне та грандіозне як для особистого життя, так і для життя школи.

Вітаємо нашого чудового директора з Останнім дзвінком! Бажаємо Вам чудових спогадів про учнів та минулий навчальний рік. Гарного відпочинку та поповнення сил. Виконання заповітних бажань та великої гордості за рідну школу та її учнів!

Дякую Вам, директоре, за наше цікаве шкільне життя, за всі творчі та спортивні заходи, в яких ми могли самореалізуватися. Дякую за всі настанови, за розуміння та щиру доброту. Ми обіцяємо бути дуже серйозними та відповідальними, виправдати очікування Вас та всіх вчителів. Нехай у Вас буде більше слухняних і здібних хлопців, дякую за Вашу працю! Ми бажаємо вам здоров’я та ентузіазму, сил та енергії!

Ось і настав довгоочікуваний момент, коли для випускників дзвенить останній дзвінок. Хочеться сказати слова подяки нашому дорогому директору. Щодня Ви несете на плечах нелегку ношу, мудро та вміло керуючи школою, як великою та дружною сім’єю, вкладаючи в керівництво частинку своєї душі. Для кожного учня у Вас є добрі слова, і ніхто не залишається без Вашої уваги. Дякуємо Вам за терпіння, професіоналізм, чуйність та турботу. Бажаємо Вам миру та світлого неба, міцного здоров’я, і ​​нехай Ваша невтомна праця приносить не лише клопіт, а й нові перемоги та звершення.

Сьогодні велике свято – Останній дзвінок! Хочеться подякувати директору нашої школи і сказати, що ви дуже сильна, терпляча, дбайлива та чуйна жінка. Завдяки вашому професіоналізму наша школа процвітає та робить нові успіхи. Бажаю вам не здавати позицій і виходити на новий, ще вищий рівень! Удачі вам!