З радістю та повагою хочемо запросити Вас на останній дзвінок. Це особливий день для нас, і ми хотіли б, щоб Ви розділили з нами нашу радість. Нехай кожному доля подарує таку можливість — радіти новим та чудовим подіям!

Раді запросити Вас на захід, присвячений закінченню школи – останній дзвінок. Важлива, яскрава, незабутня, зворушлива подія в житті не залишить байдужим ваші серця. У програмі дня: веселощі, щирість, добрі слова, вдячність, пісні, дружба. Ваша присутність незамінна, неоціненна, необхідна. Розділіть з нами цю чудову атмосферу свята.

Дорогі учні та батьки хлопців. Запрошуємо на урочисту частину, присвячену святу останнього дзвоника. Кожен випускник дізнається про себе стільки хорошого, славного, доброго, про що й не підозрював. Приходьте, ми на вас чекаємо.

Запрошую Вас на чудову урочистість на честь мого Останнього дзвоника. Це — чудова нагода згадати свої шкільні роки та познайомитися із захопленнями та інтересами сучасних учнів. Сподіваюся, Ви зможете відвідати свято та проведете час із задоволенням.

Запрошую Вас поринути в атмосферу шкільних уроків та змін, побачити світ очима сучасних учнів та поділитися з хлопцями своїми добрими посмішками, емоціями та надіями. Чекаю на свято Останнього дзвоника і обіцяю, що це свято не залишить Ваше серце без чудового настрою.

Запрошую Вас приємно провести час під звук шкільних мелодій та чудових віршів. З радістю споглядатиму вас на своєму Останнім дзвінку. Приходьте і гарний настрій, веселі вистави, добрі пісні та позитивні емоції Вам гарантовані.

Ув. __________! Запрошуємо Вас відвідати свято останнього дзвоника! Гарантуємо море позитивних емоцій та океан яскравих вражень! Чекаємо ______(дата) в _____(час). Явка обов’язкова!

Запрошуємо Вас на останній шкільний дзвінок. Порадуйте нас своєю присутністю цього довгоочікуваного дня. Розділіть з нами щастя та веселощі, щоб ця подія надовго залишилася в пам’яті!

Дивіться також