Вітаємо нашого завуча із цим останнім дзвінком. Бажаємо приємного відпочинку на канікулах, щоб вистачило часу набратися сил для нового навчального року. Дуже дякую за вашу роботу, ми цінуємо те, що ви для нас робите!

Чудовий завуч, вітаємо Вас з Останнім дзвінком та щиро бажаємо весело та щасливо зустрічати світанки наступного літа, відкласти всі проблеми та робочі питання у довгу скриньку до вересня, відчути себе вільним птахом у небі натхнення та хмар мрій.

Шановний завуче, дозвольте подякувати Вам за мудрість, професіоналізм, чуйність та побажати досягнення висот, успіхів у роботі, здоров’я та благополуччя.

Шановний завуч, сьогодні продзвенить останній дзвінок, і наші діти, Ваші учні, підуть зі шкільних лав у доросле життя. Дякую вам за Вашу працю, професіоналізм, турботу та опіку. Бажаємо Вам процвітання, благополуччя, радості. Нехай Ваші горизонти удачі будуть безмежні!

Шановний наш завуч, чудова та добра людина, вітаємо Вас з Останнім дзвінком, з останньою крапелькою водоспаду знань та дзвінких змін цього навчального року. Бажаємо Вам великих та грандіозних планів, веселих та цікавих ідей, яскравих фарб щастя та чудового настрою літа.

Шановний наш завуч, сьогодні ми залишаємо школу і хочемо насамкінець Вам побажати здоров’я, терпіння, щастя та розуміння. Слухняних та добрих Вам учнів, гарного настрою та досягнення потрібних цілей.

Вітаємо з останнім дзвінком. Ви для нас завжди підтримка та опора, краще завуча у всьому світі не знайти. Бажаємо Вам залишити осторонь шкільні турботи та справи, папки, плани, книги та звіти. Бажаємо з почуттям гордості завершити цей навчальний рік та вирушити назустріч сонячним пригодам та літнім мріям.

Сьогодні дуже хочеться відзначити людину, яка відповідає у нашій школі за дисципліну, організацію заходів та творчий розвиток — нашого чудового завуча! Дякуємо за все те, що Ви робили для нас, за найцікавіше позакласне життя, різноманітні гуртки, які допомагають нам розвиватися духовно та фізично, за Ваше терпіння та турботу про нас! Хочеться побажати Вам міцного здоров’я, успіху у Вашій нелегкій професії, слухняних та розумних учнів та благополуччя!

Дивіться також