Шановні батьки, сьогодні дзвенить Останній дзвінок, для вас це теж свято. Ви були поруч зі своїми дітьми у хвилини радості та перемог, у хвилини розчарувань та поразок. Ви завжди підтримували і всіляко підбадьорювали своїх бешкетників. Бажаємо вам трохи відпочити від шкільних зборів та важливих питань, бажаємо весело провести літо у променях яскравого сонця та сімейного щастя.

Шановні батьки, вітаємо вас! Бажаємо не втрачати пильності та спрямовувати своїх дітей завжди на вірний шлях. Нехай вас переповнює гордість за ваше чадо, за його високі злети, колосальні успіхи та майбутні перемоги. З останнім дзвінком!

Шановні батьки, вітаємо вас сьогодні звучить останній дзвінок! Дякую вам за допомогу та старання, пильність та напуття своїх дітей! Нехай завжди і в усьому вас переповнює радість і гордість за дітей, їх успіхи, перемоги, досягнення! Довгих років життя вам, щастя, посмішок на обличчі та світлих подій!

Ми вітаємо вас із останнім дзвінком. Хочемо щиро побажати нескінченного терпіння, більше сил, міцного здоров’я. Нехай удача, творче натхнення, щасливе життя чекає на вас і ваших рідних. Ідіть вперед, підтримуйте будь-який вибір своїх дітей, навчайте їхній життєвій мудрості.

Упродовж усіх шкільних років ви переживали за нас. Дякуємо за підтримку, яка допомогла нам успішно скласти іспити та отримати заповітні атестати. Ми дякуємо вам за все.

Шановні батьки, вітаємо вас із останнім дзвінком! Дякую всім, хто брав активну участь у шкільному житті. Дякую вам за ваших дітей, наших талановитих учнів. Ми хочемо побажати вам здоров’я та достатку, любові та поваги, терпіння та миру. Залишайтеся чудовими батьками. І нехай у кожного з вас це літо буде чарівним та незабутнім.

Улюблені, дорогі, найрідніші та найдбайливіші батьки, дякую за те, що кожну перемогу та поразку переживали разом з нами. Вибачте за те, що вам діставалися. Нехай ваші серця не болять за дітей, кожен з нас стане гідною людиною, якою пишатимуться його батьки!

Наші улюблені мами та тата, дякую за вашу допомогу та підтримку, за ваші старання нам на благо і, звичайно, за батьківське кохання, яким ви нас оточуєте. Скільки безсонних ночей ви переживали, готуючи нас до школи, і якими силами допомогли подолати тернистий шлях до знань. Низький вам уклін, батьки! Ми вас не розчаруємо.