Дорогі вчителі, від імені всіх батьків кажу Вам – Дякую! Ваша робота — це велика праця, яка потребує багато часу, терпіння, уваги та любові до дітей. Скільки всього пережито у цих стінах, скільки вирувало емоцій. Бажаємо, щоб ваша робота ніколи не залишалася непоміченою, а учні були вдячними. З останнім дзвінком Вас!

Дорогі вчителі, вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника. Ви – справжні герої сучасності, ви – провідник у світ знань та відкриттів. Дякуємо за захоплюючий, насичений, різноманітний, успішний та веселий навчальний рік. Бажаємо вам приємного відпочинку від уроків та змін, бажаємо енергії, сил, здоров’я та наснаги!

Дорогі вчителі, вітаємо вас із останнім дзвінком. Насамперед, хочемо сказати спасибі за терпіння та важливу працю протягом усього навчального року. Дякую за розуміння та підтримку. Ми щиро бажаємо вам швидкого відновлення витрачених сил, а також гармонії, веселих літніх пригод, чудового відпочинку душі, натхнення та нескінченного потоку геніальних ідей як для навчально-виховного процесу, так і для особистого життя.

Дорогі вчителі, на останній дзвінок ми прийшли з почуттям величезної подяки до вас за все, що ви нам дали! Дякую за знання, за мудрість, за терпіння і за те, що прощали всі наші витівки та промахи. Дякую за ваші поради та настанови. Ми вирушаємо у дорослий світ підготовленими! Будьте здорові, щасливі, успішні та багаті. Причому не лише духовно, а й матеріально!

З останнім дзвінком, дорогі вчителі. Дякую, що весь рік трималися, навчали дітей і підтримували марку школи. Бажаємо вам сонячного літа і такого ж настрою, побільше приємних подій та радостей, якнайменше роботи та клопоту.

Прекрасні наші викладачі вітаємо вас Останнім дзвінком! Бажаємо вам успіхів у професії, самореалізації, затребуваності, а ще хочеться побажати вихованих учнів, які цінуватимуть вашу працю, старанність та самовіддачу!

У це прекрасне свято не можна не подякувати улюбленим нашим учителям, адже вони, як другі батьки для наших дітей. Дякую за рідне, тепле ставлення, мудрість, досвід, кохання! Дякую, що ніколи не проходили повз і завжди допомагали нашим діткам рости і вирости ЛЮДИНОЮ з великої літери! Дякуємо вам, наші дорогі вчителі, за все!

Дорогі, рідні вчителі! Ви відкривали наші здібності та таланти, огортали ниточкою за ниточкою, створюючи міцний кокон знань. Ми навчали один одного терпінням і повагою, розвиваючи чуйний внутрішній світ. Останній дзвінок продзвенить, і ваші учня як прекрасні метелики випорхнуть пізнавати цей світ. Дякую, що дали нам можливість зрозуміти, хто ми, чого хочемо і як знайти своє місце в житті. Ми шануємо вас та вашу глибоку професію, будьте такими ж шляхетними, справжніми та сильними для всіх шкільних дітей!