Шановні хлопці! Сьогодні перед вами відкривається новий шлях життя. Ясна та світла, прокладена шкільними знаннями та всіма вашими стараннями. Ідіть цією дорогою сміливо, не бійтеся ніяких труднощів і будьте цілеспрямованими. Нехай у вашому житті буде багато цікавих відкриттів, великих та маленьких перемог. Нехай вас оточують лише доброзичливі люди. Не забувайте рідну школу та будьте щасливі!

Дорогі випускники! Ось і настав важливий етап у вашому житті – перехід у доросле життя! Звучить останній дзвінок, ставати трохи сумно, адже за стільки приємних спогадів! Але водночас і радісно на душі, адже попереду нові цілі та яскраві здобутки! Нехай збуваються всі ваші мрії та побажання, а удача йде поряд! Нехай біди та негаразди вас тільки загартують! Не забувайте, що головне в житті завжди залишатися добрими та чуйними людьми, незважаючи ні на що!

Дорогі наші випускники! Сьогодні вам продзвенить останній дзвінок і оголосить вам, що ще один етап життя закінчується, і ви переходите на вищий щабель дорослого життя. Вітаю вас і з цією важливою для всіх нас подією. Хочу побажати вам бути цілеспрямованими, вирішувати всі завдання з легкістю, бути добрими та добрими людьми. Щастя вам і в добрий шлях!

Вітаю вас із останнім дзвінком, дорогі наші випускники! Нехай доросле життя почнеться з успішного вступу, нехай про школу у ваших серцях залишаться найкращі спогади, нехай попереду на вас чекають великі події та радісні дні, нехай з вами завжди буде удача і любов. Доброї години, діти, у благополучну та щасливу дорогу, випускники.

Час летіти назустріч дорослому життю. Але попереду ще іспити, прощання та випускний. А поки що, ми вітаємо вас з вашим останнім Останнім дзвінком. Бажаємо з гордістю закрити останні сторінки підручників та сміливо подумати про майбутнє. Воно обов’язково буде світлим і добрим. Бажаємо згадувати школу з посмішкою. Бажаємо не забувати своїх вчителів. Бажаємо з останнім дзвоном дзвіночка зробити крок вперед — до своїх мрій, до великих успіхів!

Дорогі випускники, сьогодні вам прозвучить ваш останній дзвінок, що знаменує про те, що ще одна сторінка дорогоцінної книги вашого життя заповнена. Скільки їх ще попереду, чекають свого часу! Сьогодні ви вперше відчуєте себе дорослими, готовими ставити та виконувати нові цілі та завдання. Успіхів та удачі! Вітаємо!

Дорогі випускники, ми випускаємо вас у велике життя! Останній дзвінок – символ дитинства, що пішло. Нехай шкільні роки назавжди залишаться в добрій пам’яті, але потяг до знань вас ніколи не залишає!

Пролунає сьогодні останній дзвінок. Але це дзвінок не кінця, а початку. Почала нове доросле, відповідальне життя. Ви вийдете за рідний та гостинний поріг вашої школи. Бажаємо вам успіху та удачі в цьому дорослому житті. Я хочу побажати вам найголовніше, щоб ви навчилися легко приймати правильні рішення, завжди твердо слідувати до своєї мети і сміливо відповідати за свої вчинки. В добрий шлях!