Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника, наш дорогий перший вчитель. Хочемо сказати Вам «дякую» за Вашу безцінну працю, за Ваші поради, за Ваші посмішки. Бажаємо Вам, учителю, міцного здоров’я та величезного терпіння, щоб вистачало на кожного з учнів. Залишайтеся завжди прекрасною людиною. І нехай робота вчителем Вас не обтяжує, нехай щодня життя дарує Вам усмішки дітей, цікаві роздуми та добрі слова дорогих людей.

Перший шлях до важливих знань ми розпочинали з нашим першим учителем. Дякуємо Вам за доброту душі та завжди гарний настрій. Ми вітаємо Вас з Останнім дзвінком та бажаємо чудових літніх канікул. Бажаємо відпочити від наших зошитів і від забруднених крейдою рук. Бажаємо Вам натхнення, захоплюючого літа, гарної компанії на кожен день та веселих історій з пригодами.

Наш дорогий перший вчитель, сьогодні дзвенить останній дзвінок. Ми неодмінно нудьгуватимемо і завжди пам’ятатимемо наші веселі уроки, палички в зошитах і закорючки крейдою на дошці. Бажаємо Вам яскравого та щасливого літа, бажаємо натхнення та маси сил для подальшої плідної роботи та високих успіхів у всіх справах.

Наш чудовий і дорогий перший вчитель, наш провідник у країну знань та великих шкільних чудес, вітаємо Вас з Останнім дзвінком і щиро говоримо Вам «велике спасибі» за перші відкриття та всіляку підтримку. Бажаємо Вам веселого літа, гарних історій та повного відновлення сил та енергії.

Перший вчитель як друга мама. Ви взяли нас під тепле крило, навчали нас, оберігали, допомагали пізнати світ. І ось настав час попрощатися, ось-ось пролунає дзвін останнього дзвінка, розійдемося ми, кожен своєю стежкою, залишаючи в серці теплі спогади. Бажаємо Вам добра та миру, не тужити і бачити у всьому плюс. Ви самі нас такому навчили, тому ми жваво йдемо далі в дорогу.

Наш перший вчитель, товариш та друг, вітаємо Вас із Останнім дзвінком! Бажаємо відмінного настрою, чудового відпочинку, приголомшливих планів на наступний навчальний рік та задоволення від власних праць. Посмішок, радості, достатку та благополуччя, здоров’я та душевної рівноваги!

Останній дзвінок – щастя для дітлахів та свято для вчителів! Вітаємо нашого першого вчителя із закінченням метушливого, метушливого та довгого навчального року. Бажаємо вам радості та задоволень, щастя та душевного тепла. Нехай ваше серце буде вічно молоде. Дякую вам за вашу працю!

Перший вчитель – найважливіший. Його запам’ятовуєш на все життя, а розлучатися з ним особливо сумно. Нехай для Вас цей момент стане зворушливим, трохи сумним, але Ви з великою гордістю прощатиметеся з дітьми, проводжаючи їх на наступну сходинку життя.

Дивіться також