Класний керівник – це заслужене звання, почесна посада, покликання, визнання та гордість. Дякуємо за те, що ви підтримували, співпереживали, брали участь, ділили успіхи та невдачі, вели до знань, знаходили до кожного індивідуальний підхід. Ви приділяли увагу, дбали, вчили життю, роботі в команді, пошуку нестандартних рішень. Але головне ви вірили в успіх своїх підопічних. Нескінченна вдячність, низький уклін вам, побажання професійних подвигів, здоров’я та ще тисяч цікавих очей нових першовідкривачів!

Бажаємо вас привітати з цим останнім дзвінком і побажати вам великого людського щастя. Нехай робота приносить вам виключно задоволення та насолоду, буде менше різних суперечок та конфліктів. Нехай ваші учні будуть до вас уважнішими, а ви до них терпимішими, і буде все чудово.

Дзвонить останній дзвінок! Попереду на дітей чекають літні канікули, а випускників — іспити та вступ до вищих навчальних закладів. Хочеться сказати теплі слова класному керівнику, який завжди допомагав кожному у скрутну хвилину, щиро підтримував, надавав допомогу у навчальному процесі. Бажаємо дорогому вчителю тепла в душі, затишку в будинку, радості та позитиву! Будьте молоді, здорові та щасливі, попри все!

Дорогий наш класний керівник, от і звучить наш останній дзвінок! Прийміть нашу подяку за величезну працю, підтримку, співпереживання та знання! Ми нескінченно вдячні вам і хочемо побажати міцного здоров’я та професійних подвигів! Нехай життя дарує вам багато щастя, доброти та прекрасного настрою!

Шановний наш найкласніший керівник, з довгоочікуваним Останнім Дзвінком Вас вітаємо та бажаємо нескінченного щастя та нескінченного благополуччя. З вдячністю, за незамінні знання, хочемо побажати величезного натхнення та чудового настрою. Нехай завжди у Вас будуть вдячні учні!

Ось і останній дзвінок настав, час летить миттєво. Набирайтеся сил, енергії, натхнення, творчих задумів. Більше міцного здоров’я, добрих учнів та розуміючих батьків. Нехай буде легким наступний рік, багатий на перемоги, нагороди та знання.

Дорогий класрук, сьогодні для нас востаннє продзвенить шкільний дзвінок. Ми вирушимо в доросле життя, в дорогу за мрією та новими успіхами, новими враженнями та перемогами, а вам бажаємо удачі, здоров’я, творчих успіхів та вдячних учнів!

Класний керівник — це майже батько, а може, в якомусь сенсі навіть більше. Адже батьки рідко можуть побачити свою дитину з того боку, з якої її бачить класний керівник. Дякую за ваше терпіння та прихильність, нехай цей останній дзвінок не буде останнім для вас, і майбутні учні теж дізнаються, яке це, коли ви їхній класний керівник.