ПрикольніЧоловіку

Вітаю з днем ​​танкіста! Бажаю, щоб каска ніколи не спадала, танк легко подавався дресирування, а товариші по службі завжди були адекватними і позитивними хлопцями!

З Днем танкіста! Бажаю досягати цілей, отримувати круті результати і рухатися життям на хвилі успіху! Нехай залізний товариш ніколи не підводить!

Твоя нелегка і важлива служба – гарантія миру та спокою на нашій землі! За це дякую тобі. Залишайся таким же сильним, сміливим і терплячим чоловіком, яким я тобі знаю. Нехай Господь захищає від будь-яких неприємностей і броня завжди буде міцною. Бажаю сталевого здоров’я та внутрішнього умиротворення!

Із Днем танкіста, тебе! Бажаю рухатися до цілей затято і шалено, уперто і сміливо, досягаючи їх одну за одною! Нехай твій танк не підведе та легко долає будь-які перешкоди!

У танку щоб від усіх турбот сховатися, нехай дуло завжди стріляє в негаразди, а повітря всередині буде чисте і свіже. Бажаю стати танкістом таким, щоби слава від тебе гриміла навіть у космосі. З Днем танкіста!

У день танкіста нехай на шляху ти зметеш всі перепони, щоб від бід був захищений міцною бронею. Нехай будеш як танк упертий, щоб не зупинити тебе труднощами життєвими та негараздами. Вітаю!

З днем ​​танкіста. Бажаю завжди прориватися та перемагати, бажаю ніколи в собі не сумніватися та не боятися перешкод на шляху. Відважний танкіст, смілива людина, будь здоровий і міцний, бадьорий і сильний, кмітливий і наполегливий, непохитний і оптимістичний.

Вітаю із Днем танкіста. Бажаю міцних нервів, як гусениці. Бажаю повної обачності у житті, як у вежі. Бажаю надійного кохання, як броня! Будь сміливим, сильним, мудрим, невтомним та непереможним. І пам’ятай: танки бруду не бояться, а танкісти не бояться взагалі нічого! Бажаю успіхів та геройських вчинків, які вінчаються перемогою!