Короткі

Зі святом! Нехай життя буде солодким як мед. Щоб сяяли на сонечку очі від щастя, а жодна сльозинка не торкнулася вій. Нехай широка посмішка висвітлює все довкола, а щирий сміх піднімає настрій оточуючим.

Насолоджуйтеся солодким частуванням, Медовий Спас нехай принесе нам достаток, сонячне тепло та радість у житті.

Вітаю зі Спасом! Бажаю, щоб життя було солодким, як мед, і яскравим, як букет квітів. Нехай Спаситель чує ваші молитви і допомагає у всьому!

У Медовий Спас бажаю щастя, віри та надії, здоров’я, миру та любові. Нехай кожна мить буде солодкою і доброю. Нехай попереду чекають славні дні.

Вітаю з Медовим Спасом! Нехай твоє життя сповниться ніжним, солодким медовим ароматом надій. Нехай Божечка зберігає твою сім’ю від лиха та заздрощів. Я від душі бажаю миру, щастя та здоров’я. Бажаю, щоб кожен день був чарівним та добрим. Бажаю, щоб кожна думка була світла, кожен вчинок — добрий, а кожна усмішка — щира.

Прийміть вітання з Медовим Спасом! Бажаємо вам якнайбільше добра і душевної теплоти. Нехай життя струмує і іскриє благополуччям, наче ароматний мед. Солодкого та безбідного вам життя. Нехай доля береже вас від непереборних труднощів та напастей. Бережи вас Господь від хвороб і серйозних втрат!

Бажаю щасливої ​​долі, вірного кохання, сонячного тепла, справжнього добра та солодкого настрою. З Медовим Спасом тебе!

Спекотне літо надворі! Нині 14 серпня. Вітаю із медовим святом! В цей день цей день називався “Харків”. «Перший врятував – ласуна» – кажуть у народі. Бажаю вам щастя, кохання, поцілунків — і все це солоденьке, як мед!

Дивіться також