ХлопцюЧоловіку

Всесвітній день чоловіків — свято, започатковане за пропозицією М. С. Горбачова та підтримане магістратом Відня, відділенням ООН у Відні та низкою міжнародних організацій. Зазначається у першу суботу листопада.

Милий мій, любий і любий чоловік, вітаю тебе зі Всесвітнім днем ​​чоловіків і побажати хочу не знати відчаю та невдачі, завжди прагнути успіху і мрій, вірити в себе і щиро любити свою сім’ю, залишатися щасливим і чудовим чоловіком.

Дорогий мій чоловік, найулюбленіший і найбажаніший чоловік на планеті, вітаю тебе зі Всесвітнім днем ​​чоловіків! Бажаю бути у чудовій формі. Бажаю оптимізму та веселощів. Бажаю незгасних сил і мужності, доброти та ніжності. Я тебе кохаю, моє сонце. Будь щасливий і завжди поділяй це щастя зі мною.

Сьогодні свято – Всесвітній день чоловіків! Бажаємо бути Мужнім, Розумним, Життєрадісним, Людським, Цікавим, Неймовірним, Активним!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​чоловіків! Бажаю, щоб Ваші слова та вчинки відображали горде звання справжнього чоловіка! Нехай бажаних цілей буде досягнуто, а на життєвому шляху чекає лише успіх і лаври переможця. Нехай сила характеру допомагає долати труднощі, а чудове почуття гумору та яскрава харизма зведе з розуму не один десяток жінок!

Хочу привітати найміцніших, добродушних, часом серйозних та незамінних з днем ​​чоловіків! Нехай у житті все складається благополучно, кар’єра відкриває перед вами значні перспективи, і нехай у вас завжди залишається час на те, що ви любите!

Вітаю із всесвітнім днем ​​чоловіків. Будьте справжніми чоловіками з великої літери. Здійснюйте героїчні вчинки, будьте сміливими та відважними, хоча б для найближчих людей. Нехай друзі не зраджують, здоров’я тішить. А решта все додасться. Зі святом!

Вітаю із Всесвітнім днем ​​чоловіків. Молодий, відважний, сміливий, бравий хлопець, ти точно станеш тим чоловіком, який здатний перевернути цей світ і зробити його кращим, який завжди буде вірною підтримкою та опорою для коханої, який ніколи не залишить друга у біді. Я бажаю тобі здоров’я, неймовірних сил і бадьорості, а також рішучості, цілеспрямованості, успіхів та справжніх подвигів.