Вітаю із Днем Володимира. Бажаю, щоб ангел-охоронець з тобою був завжди і всюди, щоб тобі, Володю, підкорялася будь-яка вершина та будь-яка глибина. Бажаю здоров’я та любові тобі, відважний Володимире, а також вічної мужності серця, гармонії душі та щастя життя.

Вітаємо із Днем хрестителя Русі Рівноапостольного Великого Князя Володимира. Нехай його відданість християнській вірі веде православних християн і зараз, нагадуючи нам про те, куди сягає коріння нашої культури і що вони означають для кожного віруючого.

У день, коли ми згадуємо найбільший внесок у розвиток Християнства на Русі, ми називаємо лише ім’я. Ім’я, яке вигравіруване на «Каміні історії», ім’я, якому надано церковний статус Святого. Володимир – великий правитель, хреститель Русі. Цього дня ми з подячною молитвою звернемося до хрестителя народів, попросимо заступництва та заступництва. Зі святом, брати-християни! З Днем Святого Володимира.

У День Святого Володимира від щирого серця бажаємо вам, щоб святе ім’я великого князя вело вас довгою дорогою долі до справжньої слави, а справи ваші, успіхи і життєві досягнення були такими ж величними.

Вітаємо всіх віруючих православних із Днем Святого Володимира, хрестителя Русі. Без нього не було б на наших землях християнської віри у тому вигляді, який ми знаємо. Вітаємо всіх Володимирів зі святом їхнього небесного покровителя, нехай його вірність обов’язку та рідній землі веде вас у всіх починаннях.

Царського імені сьогодні день, Володимира ми вітаємо! Друзям вічно оточений і поважаємо знайомими та колегами! Нехай мужність, сильний характер і гострий розум ще не раз супроводжують успіхи!

Вітаю з Днем Володимира і щиро бажаю, щоб у твоєму житті завжди світило червоне сонечко, щоб серце істинно цінувало та поважало давні традиції православного народу. Нехай великий князь завжди є прикладом самовідданості, мудрості та цілеспрямованості, нехай тобі завжди вдається добиватися свого.

Вітаю із Днем Володимира. Бажаю мудрості, здоров’я, міцних сил, а також поваги, кохання, достатку. Нехай кожен день буде великим і успішним, нехай кожну мить дарує усмішку та добро. Бажаю залишатися мужньою людиною, яка не знає страхів і бід!

Дивіться також