БатькамВ доуВід батьківВчителямДругокласникуКолегамКороткіПершокласникамПрикольніПромова директораСтудентамТретєкласникуУчням

Ваша дитина так швидко росте, от уже й школа. Не встигнете моргнути і оком, як поведете свою дитину у доросле життя. А поки що, нехай насолоджується Днем знань, дитинством та щасливим дорогим життям, повним пригод та нових відкриттів. Нехай навчання дається легко, оцінки будуть предметом гордості та радують око. Вітаю!

Бажаю, щоб новий навчальний рік був перспективним, все вдавалося, сил вистачало на наукові дослідження, а здоров’я не підводило.

Шановні батьки, настає новий навчальний рік, він обов’язково принесе вашим дітям гідні знання, а ваш дорогоцінний досвід як ніколи буде потрібний нашим дітям! Допомагайте дітям йти шляхом шкільного життя впевнено, сміливо та активно!

З Днем знань, сонечко. Бажаємо тобі вчитися і не лінуватися, прагнути пізнавати все нове і досягати успіхів у своїх захопленнях. Нехай цей навчальний рік пройде без поганого настрою, без поганих позначок. Нехай тобі у всьому супроводжує удача, нехай радує підтримка друзів. Ми тобі завжди допоможемо впоратися з будь-якими труднощами. Тож сміливо в бій!

З Днем знань! Бажаю цікавої, потрібної інформації, приємних вражень! Нехай справи йдуть легко, дзвінок дзвенить на радість, навчання приносить задоволення!

Дорогі батьки учнів, вітаю вас із Днем знань! Нехай цей рік принесе багато приємних відкриттів та нових перспективних можливостей. Нехай вас не залишає життєлюбність, оптимізм та терпіння. Бажаю вам дивитися на можливі труднощі, як на цікаві завдання, з якими ви обов’язково впораєтеся.

З Днем знань! Знань багато не буває, і кожне відкриття, кожний досвід, кожна історія, кожний факт у житті важливий. Пам’ятай про це і сміливо рухайся лише вперед. Бажаю успіхів у навчанні та легких шляхів до вирішення будь-яких завдань, а також веселого настрою, ненудних друзів та постійного різноманіття у дозвіллі!

Не перший рік, Ви ділитеся своїми знаннями та вміннями з учнями. З цими неограненими діамантами, для кожного підібравши потрібну оправу, відправляєте на подальший шлях. Бажаю величезного терпіння, свободи думки та запас енергії та сил, для продовження цього виру знань! Зі святом!

Дивіться також