Вітаємо малюків та вихователів з днем ​​знань! Тут, у стінах вашого дитсадка, всі зайняті дуже важливою справою — підготовкою до школи. Бажаємо діткам, щоб заняття були цікавими, насиченими, захоплюючими, веселими! А також хочемо, щоб ви йшли до садка з радістю, чекали на зустріч з друзями, ділилися з вихователями своїми успіхами!

З днем ​​знань, дорогі діти! Сьогодні у всіх школах країни школярі святкують своє шкільне свято, ви поки що лише дошкільнята, але в дитячому садку ми теж з вами вчимося, відкриваємо щось нове, знайомимося зі світом, готуємося до школи. Тому я вітаю вас зі святом – днем ​​знань! Бажаю вам рости такими ж цікавими, відкривайте для себе нові знання. Нехай ваші очі сяють від захоплення та радості, не зупиняйтеся перед перешкодами.

Усіх у нашому дитячому садку вітаємо з Днем знань! Працівникам бажаємо енергії та сил, вихователям – цікавих буднів, діткам – веселощів, усмішок та радості, батькам – легкості та почуття гордості за успіхи своїх малюків!

Дорогі дітки, вітаємо вас із Днем знань. Бажаємо вам рости великими розумницями, допитливими хлопцями, веселими дітьми. Нехай у житті кожного з вас буде багато відкриттів, нехай усім вам подобається навчатися, пізнавати цей світ та розширювати межі своїх знань.

Улюблені наші хлопці! Від щирого серця вітаємо вас з Днем знань і з радістю відзначаємо ваші успіхи, які ви зробили минулого року. Через деякий час вам потрібно буде йти до школи, але до цього ви будете повинні дізнатися ще багато нового і цікавого, що стане вам у нагоді в майбутньому. Ви вже зараз навчаєтеся дисципліні, дружбі та працьовитості, а ці якості обов’язково зроблять з вас дуже хороших людей, які будуть радіти життю. Вітаємо Вас!

Вітаю із Днем знань! Нехай навчання завжди буде в задоволення, знайдіть корисні знання, навички та відкривайте для себе новий світ, ставайте мудрішими, розумнішими та успішнішими!

З Днем знань, діти. І нехай ви ще не навчаєтесь у школі, ви з кожним днем ​​черпаєте знання про все на світі, ви відкриваєте щось нове і робите великі прориви вперед. Букви, цифри, звірі, комахи, погода, фрукти, овочі, емоції, весь світ — вам все цікаво і багато вже відомо. І ми бажаємо вам так само весело, захоплено, активно та цілеспрямовано продовжувати вчитися, мріяти та радувати дорослих.

Непомітно пролетять дні і для кожної дитини настане час першого шкільного дзвінка. У день знань хочеться побажати майбутнім першокласникам чудово підготуватися до школи, знайти добрих друзів. Нехай вірними супутниками у навчанні будуть цікаві уроки та книги, добрі та розуміючі вчителі, чудові успіхи та гордість за свої знання!