Бажаю, щоб новий навчальний рік був перспективним, все вдавалося, сил вистачало на наукові дослідження, а здоров’я не підводило.

З Днем знань! Бажаю цікавої, потрібної інформації, приємних вражень! Нехай справи йдуть легко, дзвінок дзвенить на радість, навчання приносить задоволення!

Усім учням щасливого свята, вбирайте знання, не лінуйтеся отримувати п’ятірки самостійно, щоб життя вдалося!

Нехай ентузіазм підкріплюється дитячим сміхом, знаннями та відмінними результатами. Нехай завзяття, сил та бажання вистачає на весь навчальний рік.

Вітаю з днем ​​знань, бажаю завжди залишатися такою цілеспрямованою та відповідальною людиною. Нехай на вашому шляху будуть лише легені завдання.

Нехай знання будуть міцними, бажання вчитися і пізнавати нове не вичерпується, оцінок бажаю лише відмінних, а взаємини з друзями складаються чудово.

Нехай знання ведуть дорогою вміння, досвіду та отримання нових можливостей! Не варто забувати, що тільки нові відкриття здатні зробити світ яскравішим та цікавішим!

Дорогі друзі! Вітаємо вас із Днем знань. Крокуйте тільки вперед. Беріть у свою скарбничку все нове та потрібне. Розширюйте свій світогляд і не зупиняйтеся на досягнутому.