Шановні вчителі, щиро вітаємо вас з новою сторінкою у вашому кар’єрному зошиті! Нехай у ній буде рівний та красивий почерк днів, менше червоної пасти неприємностей, більше хороших оцінок долі. Нехай добре та комфортно вам буде серед колег та учнів, хай розвиваються ваші професійні якості, а зарплата підвищується. Здоров’я, душевної рівноваги, позитиву, особистого та професійного успіху!

З днем ​​знань, дорогі вчителі! Нехай ваше життя буде сповнене гордості за своїх учнів. Дякую вам за вашу працю, за ваше терпіння і нескінченні спроби зробити з ледаря відмінника. Бажаю, щоб робота була вам на радість.

У День знань бажаємо Вам та Вашим учням докласти максимум зусиль для досягнення мети – отримання знань, які будуть цікавими та корисними. Нехай Ваші підопічні радують та згадують уроки з посмішкою все життя. Дякую, що взяли на себе таку важку місію – виховання та навчання дітей. Будьте здорові та щасливі!

Для вчителя день знань — зайва нагода нагадати собі про ту велику місію, про ту головну мету, заради якої Ви потрапили до школи. Дякую Вам та вітаю зі святом. Щастя Вам, доброти та здоров’я.

З Днем знань, дорогі вчителі! Бажаємо вам неймовірних сил, здоров’я, натхнення, оптимізму, ентузіазму, сміливості, завзятості, рішучості, бадьорості та багато чудових ідей, щоб поповнити голови учнів новими знаннями, щоб зробити цей навчальний рік дуже успішним та плідним. Всіх благ вам, любі вчителі.

Шановні вчителі! З усією душею хочу привітати вас із Днем знань! Дякую вам за ті зусилля, що ви докладаєте, даючи нові знання учням і з кожним днем ​​не тільки робите їхній кругозір ширшим, а й постійно навчаєтесь сам! Бажаю вам професійних успіхів, душевної рівноваги, захоплюючих уроків та успішного досягнення поставлених цілей та завдань!

Дорогі вчителі, сьогодні хочеться привітати вас із Днем знань та побажати старанних учнів, моральної стійкості та сил, здоров’я та оптимізму. Ви вірні зберігачі знань, що передаються з покоління до покоління. Нехай ваша праця буде цінною та поважаємо. Благополуччя кожному з вас. Доброї години, у новий навчальний рік!

З Днем знань, дорогі наші та чудові вчителі. Бажаємо з перших уроків, з перших днів цього навчального року взяти борозни правління до своїх рук і сміливо, гордо, впевнено вести нас усіх до спільного успіху. Ми намагатимемося вчитися і прислухатися до ваших порад, а вам бажаємо в жодному разі не опускати рук, не серчати і твердо вірити в себе, у свої сили. Всіх благ вам і оптимізму на весь рік.