Ваша дитина так швидко росте, от уже й школа. Не встигнете моргнути і оком, як поведете свою дитину у доросле життя. А поки що, нехай насолоджується Днем знань, дитинством та щасливим дорогим життям, повним пригод та нових відкриттів. Нехай навчання дається легко, оцінки будуть предметом гордості та радують око. Вітаю!

Шановні батьки, настає новий навчальний рік, він обов’язково принесе вашим дітям гідні знання, а ваш дорогоцінний досвід як ніколи буде потрібний нашим дітям! Допомагайте дітям йти шляхом шкільного життя впевнено, сміливо та активно!

Дорогі батьки учнів, вітаю вас із Днем знань! Нехай цей рік принесе багато приємних відкриттів та нових перспективних можливостей. Нехай вас не залишає життєлюбність, оптимізм та терпіння. Бажаю вам дивитися на можливі труднощі, як на цікаві завдання, з якими ви обов’язково впораєтеся.

Шановні батьки, вітаємо вас із Днем знань. І нехай у всіх вас вистачить сил і терпіння, і нехай у кожного з вас не пропадає бажання допомогти своєму чаду пізнати ту чи іншу галузь науки, і нехай у ваших дітей неодмінно все виходить, і нехай ви завжди будете для них надійною та вірною підтримкою. Всім тільки гарного настрою та гарних позначок!

1 вересня і ми знову разом на порозі улюбленої школи. Ваші чудові діти за літо відпочили та готові до нових знань та відкриттів. Нехай нам усім супроводжує удача, адже ми щодня вчимося новому разом з нашими дітьми.

Шановні батьки, ми вітаємо вас із Днем знань. Сьогодні ви разом зі своїми дітьми починаєте новий шлях, сьогодні ми знову рвемося в бій за знання, грамотність і освіту. Ми хочемо вам побажати величезних сил, яких вистачить для досягнення всіх важливих цілей, бажаємо міцного здоров’я вам та вашим дітям, а також порозуміння, веселого настрою та удачі. Нехай діти тільки радують, нехай життя підносить лише приємні сюрпризи, нехай цей рік освіжить ваші старі знання та подарує можливість поділитися всім важливим зі своїми дорогими дітьми.

Вітаю з днем ​​знань, настав перший момент дорослішання дітей, бажанню терпіння, нехай щодня проходить гладко, всі спільні зусилля будуть докладені недаремно, щоденної радості та більших досягнень!

Дорогі батьки, сьогодні ваші діти піднімаються вище ще на один щабель на шляху до знань, тож дозвольте привітати і вас із цим святом, а також побажати сил, терпіння та мудрості. Нехай усі мрії ваших дітей крок за кроком наближаються до заповітної мети, тому ніколи не опускайте рук та голови.