З Днем знань, сонечко. Бажаємо тобі вчитися і не лінуватися, прагнути пізнавати все нове і досягати успіхів у своїх захопленнях. Нехай цей навчальний рік пройде без поганого настрою, без поганих позначок. Нехай тобі у всьому супроводжує удача, нехай радує підтримка друзів. Ми тобі завжди допоможемо впоратися з будь-якими труднощами. Тож сміливо в бій!

Від імені батьків, вітаємо з днем ​​знань! Бажаємо гарного настрою, бажання пізнавати та вчитися. Нехай легко даються всі бажані знання. Нехай завжди буде незгасним інтерес до навчання та досягнення нового. Добра вам, успіхів, позитивних результатів та досягнення великих висот!

Дорогі діти! Настав день знань, ми вітаємо вас! Країна знань знову відкриває для вас свої двері і обіцяє цього навчального року ще більше цікавого, ще більше захоплюючого, може бути і складного, може і простого, але безсумнівно цікавого, нового і поки що незвіданого! Ми бажаємо, щоб подорож цією загадковою країною була для вас бажаною, щоб вона захоплювала вас, а знання, які ви отримуєте, залишалися з вами надовго і дарували б впевненість і сміливість!

З днем ​​знань вітаємо вас, дорогі діти. Нехай ваше навчання складається добре, навчайтеся тільки добре і відмінно. Бажаємо вам радісних шкільних буднів. Нехай моменти радісних шкільних днів запам’ятаються на все життя. Бажаємо вам веселих дискотек, пам’ятних свят та виступів.

Дорогі наші діти! Шановні вчителі! Ми батьки вітаємо вас із Днем знань! Всі ми раді, що перше вересня зібрало нас знову всіх разом. Діти за літо підросли, зміцніли та добре відпочили, щоб з новими силами вгризатися у граніт науки. Бажаємо всім учням захоплюючих подорожей світом шкільних предметів. Беріть участь у громадському житті школи. Будьте активними. Цей досвід стане вам у нагоді в майбутньому житті. Нехай між учнями буде дружба та взаємодопомога. Успіхів вам в навчанні та відмінної успішності наприкінці року. А нашим вчителям бажаємо залізної витримки, твердості характеру, інтуїції та ерудиції у роботі з учнями та їхньому вихованні. Разом ми впораємося зі складним завданням. Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння та порозуміння з дітьми. Оптимізму, запалу і завжди гарного настрою.

Вітаємо вас зі святом! І хочемо висловити свою нескінченну подяку за вашу працю. Немає тих слів, які б цілком описали ваші нелегкі будні. Щастя вам, здоров’я, радості та натхнення в роботі.

З Днем знань, дорогі діти та вчителі! Нехай вам буде комфортно та радісно у процесі співтворчості. Мудрості та терпіння вам, педагоги! Посидючість і цілеспрямованість вам, діти! Віримо в те, що зусиллями педагогів у наших чудових дітках виявляться всі приховані можливості та таланти! Успішного навчального року всім нам!

Від імені всіх батьків ми вітаємо вас, дорогі хлопці, шановні вчителі та співробітники школи, дорогі гості, з Днем знань! Хочемо всім побажати оптимізму та цілеспрямованості, наполегливості та завзятості, сміливості та віри в себе. Сподіваємось, цей навчальний рік для всіх нас буде легким, веселим, цікавим, захоплюючим, вдалим та успішним. Здоров’я та сил вам, дорогі вчителі, посидючості та невтомного інтересу до нових знань вам, улюблені наші діти, та й щасливих миттєвостей, неодноразових перемог та просто гарного настрою всім нам, друзі.