Ти на рік став старшим, дорослішим, поспішаємо скоріше з днем ​​знань привітати тебе! Бажаємо, щоб навчався на добре, щоб досягав небачених висот. Нехай друзі будуть поруч завжди, нехай здійсниться найзаповітніша мрія!

Поспішаємо привітати другоклашку з днем ​​знань! Ти вже дізнався, що школа це не лише літери та цифри, завдання та вправи, а й веселі перерви, вірні друзі, цікаві книжки, яскраві свята! Бажаю тобі, щоб з кожним роком дедалі більше відмінних оцінок з’являлося у твоєму щоденнику! Нехай маленькі та великі успіхи супроводжують твоє навчання! І нехай збудуться заповітні бажання!

Дорогий другокласнику, вітаю тебе з днем ​​знань! Бажаю тобі повною мірою долучитися до поглинання знань. Нехай все легко дається та швидко запам’ятовується. Нехай цікавими будуть уроки та веселими канікули. Розвивайся, пізнавай, цікавися, роби нові відкриття, прагну, читай, запам’ятай! Здоров’я, уваги та гарного настрою!

Дорогий другокласник, з днем ​​знання тебе! Сьогодні ти вступив уже на знайому дорогу знань. Рік тому ти прийшов нетямущим першокласником, недовірливо робив перші кроки, пізнавав захоплюючий світ цифр і букв. Тепер ти сміливо дивишся вперед, поруч надійні друзі та знайомі наставники вчителя. Нехай цього року на тебе чекають лише успіхи, відмінні оцінки та нові відкриття. Зі святом, малюку!

Дорогі учні, із Днем знань! Нехай ваш другий навчальний рік буде настільки ж цікавим та пізнавальним! Щоб кожен урок приносив користь, нові відкриття та відповіді на запитання! Бажаємо терпіння, відповідального підходу на шляху до світлого майбутнього!

З Днем знань, другокласнику! Ти вже знаєш, що у світі багато цікавого і дуже захоплююче вчитися та набувати нових знань! Бажаю тобі щодня ставати трішки мудрішими і допитливішими. Нехай на тебе чекають захоплюючі світи та відкриття!

Вітаю з початком нового шляху, з мандрівкою другим класом, з Днем знань! Нехай цей навчальний рік стане роком нових захоплень, великих здобутків, заслужених похвал. Бажаю вчитися з цікавістю та щодня зустрічати з гарним настроєм.

Це твій другий день знань, в який ти благополучно вступаєш, минувши свій перший крок на шляху до дорослого життя. Тепер ти другокласник і вже знаєш, як поводитися на уроках, вмієш виконувати домашні завдання і розумієш, що якщо щось не запам’ятав, то слід перепитати вчителя, піднявши при цьому руку. Ти вже зовсім не малюк, який ходив у дитячий садок і безтурботно чекав маму до вечора. Тепер ти розумієш, що таке відповідальність та сумлінність. Ласкаво просимо до наступного навчального року!