Нехай сьогодні перший у вашому шкільному житті день знань відкриє дорогу до цікавого світу пізнання світу та його законів. Бажаю, щоби навчання захоплювало, а кожен урок був наповнений відкриттями. Нехай будуть міцними знання та відмінними оцінки!

Дорогі першокласники вітаємо вас із першим у вашому житті Днем знань! Нехай цей рік буде успішним та результативним, а у вас з’явиться інтерес та смак до навчання та науки!

Ви сьогодні ступили на шлях знань, викладений з граніту наук. Я бажаю вам доброго та легкого шляху цією дорогою. Нехай подорож у неймовірно цікавий світ науки, приносить вам лише радість та прагнення йти все далі і далі. Вітаю із днем ​​знань.

Наші дорогі першокласники, нехай ваша перша офіційна зустріч зі школою запам’ятається надовго і в майбутньому щодня приносить багато корисних знань, цікавих відкриттів, веселощів на перервах! Хороших вам оцінок і в добрий шлях!

Дорогі першокласники, вітаємо вас із 1 Вересня! Країна Знань надасть вам безліч можливостей виявити свої здібності, зміцнити силу духу і набути завзятості. Бажаємо кожному з вас знайти нових друзів та насолодитися щасливою часом дитинства.

Дорогі першокласники, нехай День знань стане для вас світлим та радісним святом. Бажаємо вам радісного та веселого шкільного життя, хороших позначок, прагнення до знань та нових відкриттів. Нехай перший ваш навчальний рік стане успішним, яскравим та цікавим.

З Днем знань, дорогі наші першокласники і в добрий шлях, в дорогу стежками перших важливих знань, перших захоплюючих уроків, перших хвилюючих відповідей і перших позначок у щоденнику. Ми бажаємо вам завжди бути чесними, дружними, сміливими та рішучими хлопцями. Все у вас вийде, потрібно тільки намагатися і вірити у себе. Бажаємо вам великих успіхів, цікавого навчання та веселого відпочинку.

Дорогі першокласники, сьогодні ви вирушаєте у довгу та захоплюючу подорож! Багато нового та незвіданого зустрінеться вам на цьому шляху. Не бійтеся труднощів, адже ваші батьки та друзі будуть поряд. Будьте старанними та старанними, будьте ласкаві до своїх однокласників. Разом ви пройдете цю чудову пригоду! З Днем знань!