Нехай ніщо залишиться таємницею для розвідників, щоб усе виходило, чого прагнули, що бажали і що хотіли. Нехай життя відкриває всі двері, всі секрети та куточки. З днем ​​військового розвідника!

З Днем військового розвідника. Бажаю володіти потрібною та важливою інформацією, бажаю з будь-яким ворогом проявляти себе хитрим і холоднокровним лисицем, бажаю з товаришами завжди залишатися чесною та справедливою людиною. Бажаю відрізнятися розумом і кмітливістю, сміливістю та спритністю. Успіхів у розвідці та любові у твоєму хоробрим серці.

Вітаю із Днем військового розвідника. Бажаю завжди опинятися у потрібному місці та у потрібний час. Бажаю завжди докопуватися до найважливішої та потрібної інформації. І нехай удача обов’язково супроводжує тобі у всіх починаннях та прагненнях. Бажаю здоров’я, стійкості, незворушності та неймовірних сил!

Твоя професія нерозривно пов’язана з мужністю та героїзмом, але саме завдяки цим якостям наша рідна держава під надійним захистом. Вітаємо тебе та бажаємо надійних шифрувальних кодів для захисту твого особистого щастя та благополуччя. !акічдевзар огоннеів МенД С

Найшвидшими у зоні бойових дій залишаються розвідники і цього дня хочемо побажати сталевих нервів, запас здоров’я! Нехай ваш невидимий бій завжди здобуває перемогу, а вдома завжди чекають люблячі люди!

Хоча й не кожному військовому розвіднику суджена слава Штірліца, але нехай у вашому житті завжди буде місце та час для славних подвигів. З професійним святом вас, ті, хто захищає нашу Батьківщину безпосередньо, нехай і не стоїть на лінії вогню безпосередньо.

Сьогодні ми вітаємо зі святом тих, чия героїчна професія овіяна легендами настільки, що часом і не визначиш, де ж правда, а де вигадка. Відомо тільки одне: військовий розвідник — це той, хто бере участь у захисті нашої країни. Нехай удача посміхнеться їм на всіх фронтах.

Вітаю із Днем військового розвідника. Бажаю, щоб тобі під силу було вивідати навіть найсуворішу таємницю, бажаю, щоб ніхто не зміг зупинити тебе на шляху до поставленої мети. Будь невидимий і небезпечний для ворогів, вірний товаришам і відданий важливій справі. Здоров’я, сміливості, винахідливості та удачі!