ДрузямЗ наступаючоюКороткіМаміПрикольні

З прийдешньою Вербною Неділею. Бажаю доброти, кохання, тепла та ніжності рідних сердець, бажаю миру, радості, щастя та здоров’я. Нехай міцні гілочки верби зміцнять твою віру, зміцнять твій внутрішній дух. Бажаю, щоб у цей світлий недільний день усі суми пішли і в двері постукали тільки добрі звістки.

З Вербною неділею! Нехай усе погане залишиться за спиною, нехай життя стане світлішим і радіснішим. Бажаю вітати, любити і ніколи не втрачати доброї надії.

У Вербну Неділю бажаю жити з вірою та надією у серці. Нехай освячена верба подарує вам благодать та душевний спокій.

З Вербною Неділею всіх вітаю, всім кохання, теплоти, турботливої ​​половинки, щасливого спокійного життя!

У чудовий день Вербної Неділі, я бажаю вам спокою та умиротворення душі, бажаю поменше негативних емоцій та щирого серця. Нехай усі негаразди і все погане залишиться за спиною і більше не повертатиметься до вас.

Вітаю з Вербною Неділею – зі світлим святом Входу Господнього до Єрусалиму! Бажаю фортеці духовних та тілесних сил, миру та благоденства. Нехай у душі у вас завжди буде спокій, у домі — достаток, а в серці — віра та тріумфування.

Друзі, зі святом! Бажаю днів ясних, щоб гілочка верби подарувала чудовий настрій та створила затишок, який залишиться у стінах будинку назавжди. Тепла, взаєморозуміння та міцної дружби. Вітаю!

Нарешті на вербі розпустилися перші нирки і разом з ароматом весни, який вони принесли, до нас у дім прийде щастя та радість від світлого свята Вербної Неділі. Бажаю вам, щоб гілочка верби, освітлена Богом, оберігала ваш будинок від недоброзичливців, проблем та поганих звісток!