Прикольні

З днем ​​митника! Нехай на кордоні завжди буде чисто, спокійно та легко. Бажаю зарплату отримувати у мішках, а у багатоповерховому власному будинку нехай буде нескінченне щастя. Бажаю завжди під охороною тримати здоров’я та волю.

З днем ​​митника! Нехай щодня піднімається настрій не лише у Вас, а й усіх довкола. Бажаю похмурих осіб не зустрічати, а приходити додому в піднесеному настрої і з великою зарплатою.

Вітаємо працівників митниці із професійним святом! Бажаємо миру та добра, спокою, благополуччя, достатку, міцного здоров’я. Щодня ви виявляєте рішучість, витривалість, ведете постійний самоконтроль. Ви несете важку та небезпечну службу. Дякую вам за вашу працю, яка допомагає зберігати спокій у наших будинках. Зі святом!

Серед суворих буднів настало ваше професійне свято. Вітаємо всіх працівників митниці. “Ваша служба і небезпечна і важка” – воістину ця фраза характеризує вашу роботу. Дякую за вашу нелегку працю, яка йде на благо для всієї держави та для кожної людини окремо. Ми цінуємо вашу роботу і бажаємо вам здоров’я, бадьорості, оптимізму та всього найкращого.

Дорогі наші митники! Ви — люди, які стоять на кордоні і спостерігають за порядком, хочеться привітати вас з вашим професійним святом і побажати, щоб через кордон вашої душі переходило лише добре, а все погане нехай отримує штраф і йде, звідки прийшло. Зі святом!

Вітаю ревних вартових митних кордонів, справжніх професіоналів і просто добрих і добрих людей. Нехай ваша служба буде не в тягар, нехай робота приносить тільки позитивні емоції. Бажаю, щоб жоден порушник не зміг порушити закон та залишитися безкарним. А вам, нехай завжди супроводжує успіх, удача, здоров’я та благополуччя. Зі святом!

На митниці щоб кордони завжди були відкриті, щоб зарплата зростала, а щасливих осіб довкола було неймовірне безліч. Нехай усім митникам робота приносить задоволення та кар’єрні злети.

Зі Всесвітнім днем ​​митника, дорогі наші сторожі державних кордонів! Бажаю залишатися завжди уважними та зібраними, сили духу та терпіння. Нехай повз Вас не пройде жоден правопорушник. Ваша робота важлива і важка, тому сімейного щастя та благополуччя, щоб удома на Вас чекали люблячі рідні. З професійним святом!

Дивіться також