Вітаю всіх дізнавачів із професійним святом. Бажаю щиросердних зізнань, успішного розслідування та стовідсоткового розкриття. Нехай всі таємниці дізнання легко стануть явними. Нехай ваша сила, мужність, розум, кмітливість і холодний, чіпкий погляд розв’яжуть язики всім порушникам закону.

Бажаю, щоб таємне стало явним, незрозуміле — очевидним, а незрозумілим завжди була логіка. Нехай процес дізнання завжди проходитиме за наміченим планом і призводить до стовідсоткового результату, тобто розкриття. Бажаю міцних нервів, розвиненої інтуїції та твердого натиску на шляху викриття злочинців. З Днем дізнання!

У День дізнання хочу побажати завжди докопуватися до істини і ніколи не забувати з уваги важливих деталей, при чому це стосується не тільки професійної діяльності, а й усього твого життя. Нехай удача буде вірним супутником, нехай щодня стає більшим успіхом. Здоров’я тобі, терпіння, проникливості, розважливості та обережності!

У День дізнання бажаю завжди зберігати у собі впевненість, сміливість, професіоналізм. Бажаю розкривати будь-яку справу швидко і легко, наче перед тобою дитячий ребус, бажаю так чи інакше докопуватися до істини і завжди постати перед народом справедливим щитом закону!

Дізнавач – не та професія, яка дається легко, але від цього вона не стає менш важливою, а навіть навпаки. Нехай усіх, хто задіяний у ній, не підводять ні чуття, ні знання людської природи і психології. Бажаємо вам успіхів у роботі та таких справ, в яких вам буде цікаво, приємно та корисно розбиратися.

Вітаю з Днем дізнання і хочу побажати у будь-якій ситуації та з будь-якого клієнта «вибивати» визнання, завжди приймати тільки вірне рішення і ніколи не помилятися у своїх діях. Нехай жодна твоя справа не заходить у глухий кут, нехай жодна твоя мета не залишається без досягнення.

День дізнання — це професійне свято у хлопців, які лише силою переконання змушують затятих злочинців розкривати свої карти перед слідством. Тож нехай ваша робота буде вам під силу, жодна таємниця не втече від співробітників, а заморочити голову хибними відомостями не вдається нікому.

У день дізнання від щирого серця бажаю, щоб завжди вдавалося розплутувати будь-який клубок питань і скоєних злочинів, щоб навіть найміцніший «горішок» легко розколювався на твоїх допитах. Успіхів у діяльності та браво розкритих справ, удачі у житті та постійного благополуччя.