Мої найулюбленіші, вітаю Вас із Днем бабусь та дідусів! Ви найсвітліші та найдобріші люди, які зігрівають нас своїм теплом та турботою щодня. Будь ласка, будьте здорові, щасливі та живіть якомога довше. Нехай приводів для радості буде якнайбільше, а ми завжди вас любитимемо і оберігатимемо!

Найніжніші та найдбайливіші бабуся і дідусь, вітаю вас зі святом! У кожної людини є в житті такий скарб, як ви. Тільки ставши бабусею та дідусем можна відчути надзвичайно приємні емоції та повною мірою насолодитися другою молодістю. Ваш почесний статус відкриває нові грані любові у ваших серцях та душах. Бажаю вам неймовірних мурашок від маленького щастя під назвою “онуки”. Нехай все ваше гаряче серце займе любов до того, хто так потребує вашої близькості.

Усіх бабусь та дідусів вітає зі святом від вдячних онуків! Здоров’я вам незламного та довгих активних років. Дякую за безмежне терпіння і любов, яку ви нам даруєте від щирого серця.

Сьогодні чудове свято — День бабусь та дідусів, і ми вітаємо цих дуже важливих та значущих для дітлахів людей. Як хочеться, щоб у кожної людини на Землі були прекрасні спогади про бабусиних теплих і лагідних руках, про різноманітні смакоти, приготовані спеціально для онуків, про розказані дідусем захоплюючі і повчальні історії, про тепло і турботу. Живіть довго, дорогі бабусі та дідусі. Любіть та балуйте дітей, вони майбутнє нашої планети. Нехай ваші доброта та мудрість стануть запорукою щасливого дитинства, яке залишиться в їхніх душах назавжди.

З Днем бабусь та дідусів! Нехай життя завжди радує, дивує, дарує чудовий настрій! Міцного здоров’я, незгасаючого оптимізму, нових захоплень та більше теплих обіймів!

Здоров’я Вам на довгі роки, ділитися мудрістю та досвідом з оточуючими, не сумувати та радіти кожному дню, дякую Вам за життя! Миру та тепла в сім’ї, бадьорості та сил!

Вітаю з Днем бабусь та дідусів. Бажаю бути оазою радості для онуків. Бажаю балувати улюблених дітей ароматними булками та солодким компотом. Бажаю ніколи не бурчати. Бажаю завжди залишатися веселими та добрими людьми. Бажаю частіше чути: «Бабуля та дідуся, ми вас любимо». Бажаю щодня зустрічати з усмішкою та чудовим настроєм.

Вітаю з Днем бабусь та дідусів. Бажаю, щоб з онуками ніколи не доводилося нудьгувати, щоб «квіти» життя завжди радували вас своїми успіхами та досягненнями, щоб ваші мудрі поради та настанови завжди допомагали онукам реалізовувати свої мрії. Здоров’я вам, терпіння, бравих сил та завжди веселого настрою.