Шановні товариші та всі, хто має відношення до телебачення, зі святом вас! Нехай ваша професія завжди приносить не лише задоволення, а й величезну користь для людства. Ви ті, у чиїх умах народжуються шедеври телевізійного формату. Я бажаю вам геніальних ідей, гучних телепрограм та цікавих творчих втілень у світі телекомунікації. Здоров’я вам та визнання шанувальників!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​телебачення та бажаю, щоб кожен день був яскравим та феєричним концертом, цікавим та захоплюючим кінофільмом, великою та радісною подорожжю, вдалим та веселим проектом. Нехай з телебаченням твоє життя стає більш насиченим, пізнавальним, дивовижним і обізнаним.

Вітаю всіх працівників телебачення із професійним святом! Я хочу побажати, щоб блакитні екрани транслювали в наші будинки лише позитив та чудовий настрій. Нехай приводом для важливих новин будуть лише радісні події у світі. Бажаю великого натхнення для пошуку нових цікавих тем, які приваблять та зачеплять шановного телеглядача. Зі святом!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​телебачення та бажаю від душі добрих порад з екрану та веселих історій, захоплюючих фільмів та добрих мультфільмів, цікавих телепередач та чудових ведучих, відмінного настрою та гарних новин.

Напевно, немає у світі такої людини, яка б ніколи не дивилася телевізор. Вітаємо ж усіх із Всесвітнім Днем Телебачення та бажаємо, щоб на улюблених каналах завжди показували цікаві передачі, щоб рекламні паузи не затягувалися, а новини були інформативними.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​телебачення. Бажаю працювати завжди з усмішкою та великим ентузіазмом. Бажаю вірити в себе та свій успіх. Бажаю з легкістю виводити на екран усі круті ідеї. Бажаю в житті тільки хороших новин, приємних зустрічей, захоплюючих подій, як у топових телепередачах чи серіалах.

Телебачення в сучасному світі – це важливий інструмент передачі інформації, навчання та розваги. Не мають сенсу спроби заперечувати це, тому що всі люди так чи інакше дивляться телевізор. Тому Всесвітній День Телебачення — це справді загальне свято. Відзначимо його перед екранами!

Вітаю із Всесвітнім днем ​​телебачення. Від щирого серця бажаю приємних телепередач, мудрих порад з екрану та чудових кінофільмів, а ще – веселих мультиків, інтригуючих реклам та розважальних шоу.