Вітаю з Міжнародним днем ​​музеїв та щиро бажаю пишатися багатою історією, повіданою віками, бажаю у кожному предметі знаходити для себе щось цікаве та чудове. Нехай походи в музеї приносять масу задоволень та приємних вражень, нехай новий день готує нове відкриття та успіх.

Давно відомо, що народ, який не знає своєї історії, не може повноцінно жити у майбутньому. Робота музеїв становить велику духовну цінність у освіті людей. Усіх працівників, які займаються цією діяльністю, вітаю із професійним святом!

З Міжнародним Днем Музеїв усіх працівників музеїв та співчуваючих. Нехай любителі музеїв не зникнуть з лиця Землі, прагнучи освіти, нехай праця не буде марною і майбутні покоління пам’ятають історію і знають, що музеї існують не просто так.

Вітаю із Міжнародним днем ​​музеїв. Бажаю завжди мати інтерес до минулого. Бажаю ніколи не втрачати ентузіазму в сьогоденні. Бажаю прагнути зробити вагомий внесок у майбутнє. Нехай у житті буде якомога більше можливостей для процвітання та успіху. Нехай часті походи в музей дарують приємні емоції та нові знання з життя всього світу.

Сьогодні ми вітаємо зі святом тих, хто за родом професійної діяльності чи за покликом душі, так чи інакше пов’язаний із музеями. День музеїв відзначається у всьому світі. Завдяки музеям кожному з нас стають доступними культурні та матеріальні цінності: шедеври живопису, археологічні знахідки, унікальні предмети. Музейним працівникам ми бажаємо, щоб зали ніколи не пустіли, а відвідувачам — щоб похід до музею завжди був частиною культурної програми.

Вітаю з Міжнародним днем ​​музеїв та бажаю завжди перейматися історією Батьківщини, окремих фактів, тих чи інших подій суспільного життя, життя якогось героя, бажаю завжди залишатися невтомним ентузіастом і з кожним днем ​​відкривати для себе щось нове, цікаве. І нехай музей для кожного з нас буде добрим вірним другом.

Щорічно 18 травня відзначається Міжнародний день музеїв. Міжнародний день музеїв святкується у всьому світі з 1977 року, коли 11 генеральна конференція ICOM (Міжнародна рада музеїв) проходила у Москві та Ленінграді. У цей день багато музеїв відчиняють свої двері для всіх бажаючих, абсолютно безкоштовно та з радістю показуючи свої виставкові зали, нові експонати.

Вітаю із Міжнародним днем ​​музеїв. Бажаю успіхів у пошуку чогось нового, бажаю успіхів у реалізації будь-якої ідеї. Нехай музей завжди залишається джерелом світла знань, стежкою до мудрості, путівником з історії, промінцем освіти в житті! Бажаю творчих, захоплюючих, насичених та значних днів, проведених у музеї.

Дивіться також