Ваше терпіння, розсудливість, нескінченна любов до дітей завжди дає хороший результат. Хороший вчитель може дати своїм учням не тільки знання, а й учить доброзичливості, вмінню та розумію дружби, бути справедливими та чесними.

У день вчителя поспішаю Вас привітати та побажати постійного щастя, щирого кохання та душевної теплоти. Нехай новий день відкриває яскравий та барвистий світ веселих пригод, дитячих посмішок та радісних подій. Бажаю поваги, старанних та вдячних учнів, терпіння та великого ентузіазму.

Кажуть, що вчення – світло. Я вітаю всіх тих, хто висвітлює цим світлом шлях нашого життя. Дорогі наші вчителі! Бажаю вам благополуччя, терпіння та нескінченного ентузіазму у вашій роботі. Нехай знання, які ви щедро просочуєте своєю душею, добротою і любов’ю, вбираються в голови ваших учнів, проростають там усім корінням і допомагають дітям міцно зміцнитися в цьому житті і бути дуже освіченими, успішними та шанованими людьми. З Днем вчителя!

Дорогі вчителі! Дякую кожному з вас за те, що ви дозволяєте нам навчатися у вас, і за те, що ви вчитеся часом у нас, ваше терпіння та самовіддача просто неймовірні. Ми дуже цінуємо це і знаємо, що ваша робота важка, але шляхетна, і ви заслуговуєте на нашу повагу та подяку. Щиро вітаємо всіх вчителів з вашим днем!

Дорогі наші, шановні вчителі, у професійне свято бажаємо: нехай у роботі будуть лише перемоги, нехай ніколи не залишає натхнення, нехай буде більше щасливих та яскравих миттєвостей. Бажаємо завжди чудового настрою. І дякую за розуміння, терпіння, мудрість та справедливість!

День вчителя – свято всіх, хто пов’язав своє життя з освітою. Він уже має історію, оскільки вперше був заснований 29 вересня 1965 року. Потім його відзначали першої неділі жовтня. Наразі він має встановлену дату — 5 жовтня. Вчитель – професія, що має тисячолітню історію, одна з найшанованіших та цінних у суспільстві. Адже вчитель — людина, яка з раннього дитинства знаходиться поруч, допомагає дізнатися про нове, розкрити здібності, знайти свій шлях. Педагог першим помічає і перші успіхи, і перше кохання. Вони працюють із однорічними малюками дитячого садка, підлітками, студентами, і навіть із тими, хто, вже маючи стаж, хоче підвищити кваліфікацію. День вчителя – свято, коли вірші та пісні звучать для всіх вихователів, педагогів, наставників, тренерів та інших людей, чия професія – освіта та розвиток інших. Цього дня можна зателефонувати першій учительці, подарувати квіти, цукерки класному керівнику. Школярі та студенти особливо радіють цьому святу, адже ще однією його традицією є такий веселий день самоврядування!

Шановні вчителі, дякую за вашу непросту працю та величезний внесок у майбутнє дітей! Від щирого серця хочемо привітати вас з професійним святом! Бажаємо вам чудового здоров’я, старанних учнів, високих зарплат, комфортних умов праці та регулярного відпочинку. Нехай подорож у світ знань буде цікавою для вас та ваших учнів!

Вітаємо з таким чудовим днем. З Днем вчителя! Це не просто свято, це наше все. Бажаємо надмірного терпіння, щоденного натхнення, оригінальних задумів у навчанні, щирості, позитивного настрою, добрих учнів. Нехай ніколи не відвідує смуток, неприємні турботи, а робота нехай нагороджує лише величезним задоволенням.