Офіційні

Бажаємо по честі вершити справи, закони, з повагою дотримуватись і шанувати. Бажаємо бути гордістю прокуратури, щоби на вас рівнялися, ставилися з належною повагою. Будьте прикладом честі та слова, не змінюйте букви закону і досягайте величезних висот. Зі святом!

Шановні працівники прокуратури, це вітання ми нададемо вам. Із професійним святом вас! Ваша професійна діяльність не терпить коливань та нерішучості. І водночас вимагає від вас відповідального підходу та дуже зважених рішень. Бажаємо вам завжди чудово справлятися з будь-якими труднощами та будь-якими стресовими ситуаціями. Нехай ваші трудові будні не приносять нерозв’язних завдань! І нехай ваш авторитет залишається незаперечним!

Вітаю з Днем працівника прокуратори! Нехай буде успішним ваш шлях, бажаю знаходити сили для подолання будь-яких перешкод. Здоров’я, успіху, терпіння у нелегкому бою, і звичайно, бажаю не втрачати хватку. Кохання та всіх благ!

Хочемо привітати всіх працівників Прокуратури з їхнім днем! Цього дня ви гідні найщиріших привітань та найкращих побажань, адже кожен знає, наскільки важлива ваша професія та скільки зусиль та відданості ви вкладаєте у кожну справу, аби досягти істини та справедливості. Успіхів та безпеки!

Вітаю із Днем працівників Прокуратури! Нехай правда буде на вашому боці. Нехай удача допомагає у потрібний момент. Нехай у житті вистачає часу та сил не тільки для відповідальної роботи, а й для особистих насолод. Бажаю мудрості, честі, здоров’я та впевненості!

З Днем працівників Прокуратури вітаємо всіх співробітників та працівників, які беруть участь у великій справі, спрямованій на дотримання законів на благо всіх і кожного. Бажаємо вам і надалі втілювати в життя справедливість, бути вірними закону, своїй державі та своєму народові. Цього дня хочемо побажати всім вам здоров’я, сил та непохитної віри у свою справу.

Вітаю з Днем працівників Прокуратури та бажаю висувати звинувачення по заслугах, уникати помилок і в житті, і в справах, бажаю не бруднити ні одягу, ні репутації, бажаю не сумніватися ні в собі, ні у своєму успіху. І нехай жоден винний, як у судових справах, так і в твоїх бідах, не залишиться безкарним.

З Днем працівників прокуратури. Що на це свято можна побажати? Звичайно ж, здоров’я міцніше і стальних нервів, впевненості постійної і хоробрості серця, сили духу і розуму, бездоганної майстерності тримати себе у чудовій формі. Нехай кожна справа доводить пишність твого професіоналізму, нехай щодня дарує тобі удачу та добро.