Колегам

У день працівника культури ми із задоволенням вітаємо всіх співробітників музеїв та театрів, бібліотек та концертних організацій! Бажаємо вам здоров’я та творчої наснаги.

Нехай культура у нашій країні завжди буде на високому рівні завдяки вам! Бажаю всім працівникам культури багато яскравих ідей, натхнення, правильних посилів та захоплюючої роботи! Несіть культуру в маси та любите те, що робите!

Вітаємо із днем ​​працівника культури! Бажаємо більше цікавих культурно-масових подій, радості, щастя, успіхів, нових досягнень і відкриттів! Нехай завжди все виходить!

Вітаємо тих людей, чий професійний обов’язок полягає в тому, щоб нести оточуючим культуру, показувати гармонійність і красу творчих образів. Бажаємо побажати Вам удачі, натхнення, вічного прагнення до самовдосконалення, міцного здоров’я та поваги з боку близьких та колег.

Зі святом! Нехай збережеться культура в її первозданному вигляді, щоб її берегли та цінували, передавали трепетно ​​з покоління до покоління. Нехай праця Ваша по праву буде винагороджена та оцінена.

Нехай культура буде важливою основою виховання, щоби цінували її, прищеплювали з дитинства, поважали працю інших. Бажаю Вам ніколи не зустрічатися з невихованими та невдячними людьми, терпіння та добра. З днем ​​працівника культури!

З професійним святом, із Днем працівника культури! Бажаємо вам нових ідей, досягнень намічених планів, бадьорості та заряду для їх виконання. Нехай будинок кожного з вас буде сповнений любов’ю та щастям!

Наші безцінні працівники творчої галузі, вітаю вас із Днем працівника культури! Напевно, для багатьох з вас це не просто професійне свято, а знакова подія та чудова нагода обмінятися неповторним досвідом з тими, для кого культура дуже важлива. Я хочу побажати вам отримувати від улюбленого заняття справжнє задоволення, приємну втому та величезне бажання не зупинятися на досягнутому. Нехай у вашій голові безперервно працює генератор приголомшливих ідей, втілення яких подарує почуття гордості та впевненості за майбутній успіх! Продовжуйте радувати своїх шанувальників та отримувати від них найпотужніший заряд позитивної енергетики. Ніколи не хворійте, бережіть своє тендітне вразливе серце для творчості.