Усіх православних християн нашої Батьківщини можна привітати із великим святом, із Днем Хрещення Русі. Нехай це було і не одного дня, але воно змінило все наше життя, і уявити Русь інший просто не вийде. Що ж, привітаємо нас усіх зі святом та побажаємо світла в душі сьогодні та завжди.

Хрещення Русі – безумовний великий день у релігійному житті країни! Нехай у кожному домі, у кожній родині панує благодать, любов, порозуміння, щоб щасливі були всі і раділи простим життєвим цінностям!

Вітаю з Днем хрещення Русі і бажаю благодатного, доброго, красивого і щасливого життя, в якому Господь завжди допоможе вибрати вірний шлях, в якому буде багато днів насолоди та радості.

Вітаю із Днем хрещення Русі. Бажаю знати свою історію, бажаю пишатися своєю країною, бажаю завжди залишатися мудрою та доброю людиною християнської віри. Пам’ятай про сміливий вчинок великого князя і намагайся зробити у своєму житті щось подібне — по-справжньому важливе та вагоме! Бажаю здоров’я, миру та кохання!

Зі святом! Нехай у дім не прийдуть непрохані гості, щоб заздрість і гнів стороною обходили, а недобра чутка ніколи не торкнулася. Нехай зберігають ангели та оберігають від злих сил.

Вітаю всіх православних зі святом Водохреща святої Русі! Бажаю всім фортеці віри, великого духу, людського співчуття та світлої любові. Нехай у ваших будинках завжди правитимуть мир, повага та взаєморозуміння. Нехай ваші справи завжди будуть чесними, богоугодними та праведними. І нехай ваші вчинки винагороджуються гідно.

Бажаю, щоб у це прекрасне і велике свято всі ваші молитви були почуті. Нехай у ваших душах зміцниться праведна віра у чудотворний, православний хрест. Бажаю благополуччя та миру вашим будинкам. Нехай вони завжди будуть захищені від будь-якої кепської, а ваші помисли будуть добрі та богоугодні. Зі святом хрещення Русі!

У день хрещення Русі бажаю християнського здоров’я, віри та надії на краще та світле майбутнє, любові, щирості, щастя та добра. Нехай ясне небо, яскраве сонце, врожайний дощик, могутній вітер і шелест дерев допомагає жити на благо і радіти життю. Нехай буде радість на душі та успіх у бравій справі.