ЖінціКолегамКороткіПодрузіПрикольніЧоловіку

У День медика бажаю любити свою справу, незважаючи на всі труднощі. Нехай робота приносить не лише задоволення, а й чудовий дохід.

Вітаю Вас з днем ​​медика та бажаю від кожного пацієнта отримувати заслужені подяки та величезну повагу!

Дорогі наші медики, дозвольте від щирого серця привітати вас з вашим професійним святом! Нехай на вашому шляху зустрічається менше труднощів, бережіть себе. Я бажаю вам сил та здоров’я. Допомога людям – це ваша почесна місія, нехай Бог не дасть вам розчаруватися в обраному вами призначенні – важкому, але такому необхідному! Будьте збережені Долею, і будьте щасливі!

Вітаю із Днем медика. Бажаю до лікарні потрапляти лише по роботі, бажаю пацієнтів радувати втішними новинами, бажаю ніколи не програвати у боротьбі з недугами, бажаю завжди тримати високу планку професійного працівника медицини та просто щасливої ​​людини.

З Днем медика щиро вітаю. Бажаю не лише дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай життя обдарує вас щасливими моментами та приємними спогадами, розумінням та вдячністю людей. Успіхів у вашій справі та гарного настрою.

Вітаю! Бажаю, щоб пацієнти не бурчали та не змагалися з вами у своїх знаннях. Нехай старші колеги дослухаються хоч іноді до вас. Нехай завжди буде велика грудка грошей, а не нервів.

З днем ​​медичного працівника, шановні герої у білих халатах! Бажаємо кожному з вас бути кумирами своїх пацієнтів, які мужньо і без страху перемагають будь-які віруси та хвороби. Нехай ніщо не зупинить вас на шляху битви за людські життя, а вдома на вас завжди чекають із теплом і любов’ю.

Як нам без медика прожити? Вітаю вас із днем ​​медичного працівника, нехай світить вам дороговказ зірка завжди, відганяючи негоди та смутку! Нехай сльози будуть тільки від радості, а щастя буде нескінченний край!

Дивіться також