З Днем медика, подруго. Будь для пацієнтів справжнім ангелом у білому халаті, а для своїх близьких людей — душею компанії та веселою витівкою. Подруга, нехай у житті тобі якнайчастіше щастить, нехай твої пацієнти завжди одужують, нехай твої мрії завжди збуваються.

Дорога моя подружка! Вітаю тебе з твоїм професійним святом. Бажаю, щоб усі твої пацієнти одужували. Щоб усі хвороби та недуги від тебе в страху розбігалися. Щоб ти сама ніколи не хворіла, а завжди залишалася такою ж молодою, привабливою та сексуальною лікаркою у білому халатику. Зі святом!

Подруго, вітаю! Я знаю, що робота медика неймовірно важка, тому я хочу, щоб ти ніколи не нервувала, завжди була впевнена у своїх діях, а пацієнти найзадоволеніші та найщасливіші після твого відвідування.

Моя люба, ти вірна подруга, чудова людина і твоя професія доводить яке велике, добре у тебе серце! У день медика бажаю лише успіхів, вдячних пацієнтів і щоб робота приносила задоволення!

З Днем медика, подруго. Бажаю легко пурхати «білим халатом» улюбленою лікарнею і однією лише своєю посмішкою рятувати здоров’я людей. Будь білою та пухнастою, як вата, сміливою та стрімкою, як медична голка!

Моя чудова та мила подруго, вітаю тебе з Днем медика, люба. Ти рятуєш цей світ своєю неймовірною красою та добротою серця, відмінною роботою та чуйною душею. Бажаю тобі великої удачі та міцної любові, самопочуття на тверду п’ятірку та незламного щастя життя.

З Днем медика, подруго. Бажаю тобі завжди бути милим ангелом у халаті на своєму посту і напрочуд прекрасною жінкою у своєму житті. Здоров’я тобі і всім оточуючим, високого рівня удачі та репутації, міцніше, ніж спирт, любові і такої ж краси, що п’янить!

Дорога подруго, вітаю з твоїм професійним святом, із Днем медика! Всім нам потрібні по суті дві речі: здоров’я та кохання. Дякую тобі за те, що допомагаєш зберегти перше і нехай завжди тобі супроводжує у твоїй справі та по життю друге! Терпіння, сил, добра, гідної винагороди, вдячних пацієнтів.