Вітаю! Бажаю, щоб пацієнти не бурчали та не змагалися з вами у своїх знаннях. Нехай старші колеги дослухаються хоч іноді до вас. Нехай завжди буде велика грудка грошей, а не нервів.

З Днем медика. Бажаю, щоб до щасливого життя в тебе не було жодних протипоказань. Щоб і робота, і особисті справи, і решта ладилося. Щоб у твій організм завжди надходили вітаміни кохання та радості. Щоб здоров’я твоє та твоїх пацієнтів було міцним, як якісний медичний спирт.

З Днем медика. Бажаю щодня проживати та мріяти так, ніби приймаєш чарівний еліксир сили, розуму, краси та молодості! І нехай у твоєму житті буде вето на хвороби та всілякі везіння!

З Днем медика. Бажаю, щоб білі були і твій халат, і твоя посмішка, і медрепутація, бажаю, щоб міцними були і твоє здоров’я, і ​​твої нерви, і твоя броня проти всіх недуг. Успіхів на посту та нуль втоми, подяки пацієнтів та грошей у гаманці.

Із Днем медика! Бажаю, щоб твої нирки не «розпускалися», щоб печінка не сумувала, щоб серце не тужило, щоб очі не сльозилися, щоб ніжки не «косилися». Бажаю білого халата без цяток на репутації. Бажаю довгого життя з вітамінами щастя та позитивним резусом удачі!

Із Днем медичного працівника! Бажаю легких змін без ускладнень, щоб усі хвороби оминали, щоб праця помічена була і приносила високу нагороду, а всі клієнти були вдячні і вірні. Нехай у житті буде тільки радість, успіх та благодать!

Медового настрою та дикого бажання перемагати будь-яку хворобу! Вітаю із професійним святом! Бажаю, щоб у горлі не первило, щоб в організмі нічого не барахлило, щоб у житті постійно фартило, щоб щодня щастя до тебе приходило. Бажаю, щоб здоров’я було міцніше за спирт, а кмітливість — гостріша за медичну голку!

З Днем медика! Нехай пігулки натхнення, удачі та везіння рятують від нудьги та нудьги, нехай, як твій білосніжний халат, сяє твоя чарівна посмішка, нехай міцніше медичного спирту буде твоє здоров’я, нехай високим буде достаток у житті, як тиск у гіпертоніка, нехай буде широким можливостей, як асортимент медикаментів у престижній аптеці.

Дивіться також