Вітаю з Днем Петра та Февронії. Від душі бажаю все життя прожити голубками, що люблять, вірні один одному, звити затишне гніздечко і завжди берегти в ньому вогнище щастя. Всіх благ вам, дорогі, гармонії, душевного тепла, прощення, довіри, взаємоповаги та ладу.

У прекрасне свято двох святих Петра і Февронії, покровителів сімейного вогнища, бажаю всім, хто потребує, знайти своє кохання, створити сім’ю і знайти радість материнства!

З Днем Петра та Февронії всіх вітаю і хочу побажати, щоб ці святі стали вашими покровителями, захисниками та ангелами-охоронцями! Нехай у ваших стосунках будуть спокій, врівноваженість та умиротворення!

Вітаю з Днем Петра та Февронії. Бажаю кожен свій день, кожну мить, кожну надію присвячувати щирої любові — любові, яка буде найпотужнішою силою у твоїм житті, яка берегтиме осередок добробуту та душевної теплоти у твоїй родині, у твоєму серці.

Вітаю з Днем Петра та Февронії. Бажаю вірити один в одного, щиро любити і не таїти образ у серці. Бажаю вашим стосункам ніжності, турботи, радості та натхнення, а вам самим – величезного щастя на всі дні та роки.

У День святих Петра та Февронії хочеться побажати любові, миру та достатку твоїй родині! Любіть, цінуйте та поважайте один одного! Нехай у твоїй родині всі будуть щасливі та здорові! Бажаю, щоб святі завжди оберігали тебе та твоїх близьких!

Любі друзі! Ви — чудова пара, зразкове подружжя, чудові батьки. Це свято – день Петра та Февронії – по праву ваше. Бажаю вам відзначити його з честю та гідністю. Нехай ці святі охороняють ваші священні сімейні узи протягом усього вашого земного шляху. Згадайте сьогодні цю святу пару, ваше життя обов’язково стане красивішим і чудовішим.

Вітаю з Днем Петра та Февронії. Бажаю, щоб у грудях билося серце в ритмі щастя, бажаю жити з любов’ю в серці та завжди зберігати вірність рідній людині. Нехай цей світ завжди дарує радість та натхнення, нехай кохана людина завжди оточує турботою та забезпечує веселий настрій.

Дивіться також