З наступаючимКороткі

Святий Миколай — один із найшанованіших святих. До нього звертаються по диво і він дає його. Вітаю з цим святом і бажаю завжди бути під заступництвом цього святого.

Морозним вечором ми в очікуванні якихось чудес, цьому святу радий старий і молодий, з наступаючим днем ​​Святого Миколая! Нехай доля обдарує щедро здоров’ям, статком, добробутом. Тривоги і напасті нехай оминають, а нові позитивні можливості дадуть шанс радіти кожному дню.

Вітаю вас із днем ​​Чудотворця! Нехай у вашому будинку ніколи не звучать ридання, а тільки сміх. Нехай біда обходить вас і всіх, хто вам дорогий, стороною, а святий оберігає вас і ваших близьких.

Я бажаю, щоб святий Миколай завжди берег вас, щоб чув молитви і виконував найпотаємніші бажання. Нехай завжди вкриває і береже від біди, щоб вони навіть на поріг не ступали.

Вітаю з наступаючим днем ​​святого Миколая! Бажаю, щоб у кожному серці жило кохання, кожен будинок був наповнений затишком і добром, кожна сім’я була щаслива і кожен день був кращим за попередні!

Вітаю тебе із Днем святого Миколая! Бажаю, щоб він зі своїми Ангелами-помічниками приніс тобі величезне щастя, нехай збудуться всі твої мрії — і великі, і малі! Нехай сонечко зігріває тебе, а рідні люди люблять і бережуть! Нехай міцним буде здоров’я, а сльози блищать на очах лише від радості! Нехай буде все чудово кожен день і кожну годину твого життя!

Від щирого серця вітаю з Днем святого Миколая! Нехай разом зі святом до хати приходить раптове диво, добробут, мир, достаток та любов!

День, коли здійснюються всі бажання. Вітаю із цим великим святом. Нехай усі мрії перетворяться на реальність.

Дивіться також