Морозним вечором ми в очікуванні якихось чудес, цьому святу радий старий і молодий, з наступаючим днем ​​Святого Миколая! Нехай доля обдарує щедро здоров’ям, статком, добробутом. Тривоги і напасті нехай оминають, а нові позитивні можливості дадуть шанс радіти кожному дню.

Вітаю з наступаючим днем ​​святого Миколая! Бажаю, щоб у кожному серці жило кохання, кожен будинок був наповнений затишком і добром, кожна сім’я була щаслива і кожен день був кращим за попередні!

Вітаю з наступаючим днем ​​святого Миколая! Бажаю миру, добра, затишку, світла, благополуччя та щастя кожному будинку. Нехай всі біди йдуть назавжди з вашого життя і на зміну їм приходить тільки благодать!

Нехай щодня життя буде справжнім дивом. Нехай завжди в твоєму серці є величезний запас любові, добра, тепла та щастя! Вітаю з наступаючим Днем святого Миколая. А бажаю міцного здоров’я, світу, радісних емоцій та розуміння дорогих людей!

З наступаючим! У день святого Миколая бажаю відчути в душі та серці милосердя, добро і почути добрі слова, що піднімуть настрій і зігріють. Нехай бережуть небеса від усіх бід!

Вітаю з наступаючим святим святом! Нехай Микола Чудотворець почує всі ваші молитви, і душа наповниться великою радістю, а вдома — теплом та затишком. Бажаю, щоб все в житті складалося найдивовижнішим чином.

З наступаючим вітаю днем ​​святого Миколая! Небо нехай береже, любов нехай проникає у серця та душі, а щастя вірним другом буде. Бажаємо з коханими поряд бути, не розлучатися і завжди розуміти.

Вітаю з наступаючим днем ​​святого Миколая! Бажаю більше щирості, добрих і світлих почуттів, затишку та неймовірного комфорту у всьому!