11 клас4 Клас9 класБатькамВід батьківВід учителівВчителямДиректоруЗапрошенняПобажання

Випускний – це перша важлива подія у вашому житті! Ви залишаєте рідний клас і вступаючи в серйозне життя, тепер все перебуває у вашій владі! Продовжуйте, і далі, з такою самою запопадливістю, відстоювати свою позицію і йти до своєї мети! Я бажаю вам тільки примножувати знання, йти в цьому світі з гордо піднятою головою і ніколи не забувати про друзів та сім’ю!

Вітаю із Випускним. Бажаю багато всього цікавого та чудового у старших класах. Бажаю вчитися з ентузіазмом та задоволенням. Бажаю, як і раніше, залишатися старанним учнем, веселою дитиною і допитливою людиною. Бажаю високих позначок, гарних вчителів, крутих пригод із друзями та величезного позитиву!

Випускники, вітаємо вас із переходом у середню ланку. Минулі 4 роки були для вас дуже пізнавальними та захоплюючими, а далі буде все ще цікавіше: нові вчителі, нові предмети. Бажаємо вам продуктивного навчання, відмінних буднів та вихідних.

Сьогодні твій бал. Я вітаю тебе з випускним та бажаю прекрасного святкового вечора. Нехай сьогодні буде багато радості та усмішок, багато обіймів та добрих напутностей, адже вже завтра ти прокинешся не учнем, а справжнім абітурієнтом. І я бажаю тобі вибрати найкрутішу, звичайно ж, для себе професію. Бажаю захоплюючого навчання та різнобічного життя, в якому все буде не просто добре, а чудово. Бажаю тобі впевненості, сил, рішучості та відваги серця!

Вітаємо вас, хлопці, з вашим першим шкільним випускним! Чотири класи позаду. Багаж ваших знань значно поповнився. Ви вмієте не тільки читати та писати, ви знаєте багато всього цікавого про нашу планету, про нашу природу, про наше життя. Кожен із вас досягнув багатьох успіхів. Ми бажаємо вам залишатися такими ж дружними, веселими та сміливими школярами, бажаємо добре вчитися, бажаємо не втрачати запалу та ентузіазму, бажаємо вірити у свої мрії, бажаємо яскраво та захоплююче проводити свій кожен день. Нехай школа для вас буде другом, нехай ваші знання завжди відкривають вам шлях до перемоги.

Вітаю із випускним. Бажаю відчинити перед собою двері до нових мрій та успіхів, бажаю стати на стежку великої удачі та впевнено рухатися лише вперед. Не забувай шкільних друзів та улюблених вчителів, поважай батьків та добивайся важливих перемог у своєму житті.

Випускний – це свято молодості, надій та майбутніх звершень! Від щирого серця вітаю Вас! Нехай шлях Ваш буде сповнений приємних сюрпризів, цікавих відкриттів, чудових подій! Нехай кожен день буде для Вас цінним, яскравим та змістовним. Нехай у житті не буде місця розпачу та смутку. Завжди сподівайтеся і вірте в добре, згадуйте своїх вчителів, їхні настанови і не бійтеся звернутися за порадою! Нехай усі мрії збудуться! В добрий шлях!

Вітаю із Випускним! Бажаю, щоб святкова феєрія сьогоднішнього дня залишилася в пам’яті, як один із найкращих днів. Нехай закінчення школи спонукає вас до нових досягнень і гарних результатів. Будьте вірні своїм переконанням, удосконалюйтесь та розвивайтеся. Гарного вечора!