Випускники, ви вже майже закінчили школу, а хтось із вас уже йде в коледжі та технікуми. Так чи інакше, іспити все позаду, і тому я бажаю ніколи не зупинятися. Продовжуйте, робіть, дотримуйтесь покликання!

Вітаю з випускним, із успішним закінченням 9-ти класів! Від душі бажаю знайти свою дорогу в житті, зуміти досягти своїх високих цілей, не забувати своїх друзів, впевнено прагнути своїх мрій і наповнювати кожен день свого життя яскравими фарбами і перемогами!

Дорогі випускники, вітаю з подоланням першого важливого життєвого рубежу. Бажаю знайти в житті свій шлях і досягти потрібних висот. Нехай сонячне світло та попутний вітер супроводжують у плаванні вашого корабля морями дорослого життя. Вдалих днів, щасливого годинника і добрих хвилин вам.

Дорогі хлопці. Вітаємо вас із закінченням 9-го класу. Багато хто має визначитися з подальшим вибором свого шляху. Дехто продовжить навчання. Що б ви не обрали, нехай ваш вибір буде вдалим та успішним. Прагніть тільки вперед, і тоді все вийде.

Вітаю з Випускним та хочу побажати сміливо після 9-го класу вирушити у добрий шлях до своєї мрії. Нехай знання зі школи у всьому допомагають, нехай вірні товариші завжди підтримують, нехай світлі сподівання серця неодмінно виправдовуються. Бажаю стати майстром улюбленої професії та завжди залишатися чудовою людиною.

Перед вами відчинені всі двері, перед вами відчинено новий світ. Ми бажаємо, щоб шкільний поріг став для вас першими сходами на шляху до вершин успіху. Бажаємо, щоб ви — сьогоднішні випускники дев’ятого класу, зовсім скоро стали успішними, благополучними і шановними людьми. Бажаємо вам чудового старту, і від щирого серця вітаємо з вашим випускним!

Вітаю із закінченням 9 класу! У твоєму житті починається новий етап і попереду чекає багато цікавого. Я бажаю тобі досягти великих успіхів і опанувати корисні знання. Будь завжди життєрадісною і доброю людиною, дбайливо стався до себе і до оточуючих. Піклуйся про батьків та друзів.

Ось і закінчився 9 клас. Тепер можна зробити вибір — залишитися в рідній школі або залишити її та піти у доросле життя. Зробіть свій вибір правильно і ніколи не шкодуйте про свої рішення.