От і настав такий зворушливий, але водночас відповідальний день — Випускний! Напутні слова сказати зовсім не просто. Вам побажати мені хочеться лише добра, успіху, щастя в житті та знайти справу до душі. Ви прекрасні, ми вас любимо і завжди чекаємо на гості в улюбленій школі!

Дорогі наші випускники, сьогодні ви залишаєте шкільний поріг та вирушаєте у вільне плавання дорослого життя. Нехай кожному з вас вдасться вибрати правильний шлях, нехай вам щастить і допомагає підтримка близьких людей. Бажаємо вам знайти своє місце у житті та здійснити всі свої мрії.

Дорогі випускники, школа була лише однією сходинкою у житті. Тут ви здобули друзів, нові навички, базові знання. На наступному ступені вам доведеться пройти через багато, зустріти безліч різних людей і думок. Бажаємо вам бути непохитними у своїх переконаннях, рішеннях та діях. Нехай всі двері перед вами будуть відчинені і ведуть до успіху та щастя!

Вітаю! Хочеться сказати, що цей день такий важливий, такий приємний, але водночас трохи сумний. Нехай пам’ять про нього допоможе завжди рухатися вперед, щоби сили не були витрачені даремно. Завжди знай, що довкола багато людей, готових прийти на допомогу, підказати та порадити.

Дорогі випускники, хочеться побажати вам величезних можливостей та широких доріг. Нехай ваш шлях буде унікальним. Нехай кожен поворот приносить приємні сюрпризи, цікаві події та перспективні знайомства. Нехай навчання буде без занудства, дружба без зради, а перемоги без втрат! Добра вам та благополуччя!

Вітаю із випускним. Бажаю після школи вирушити у світ нових мрій та подорожей, нових прагнень та успіхів. Нехай кожен день дає можливість виявляти свій талант, свою наполегливість, свою силу та красу. Не журися ніколи, не піддавайся смутку та лінощі, не опускай рук, якщо щось не вийде з першого разу. Бажаю тобі бути сміливою людиною і обов’язково добиватись свого.

Дорогі схвильовані та щасливі батьки, бабусі та дідусі зі сльозами на очах! Сердечно вітаю з випуском ваших дітей зі школи та бажаю їм світлого шляху у щасливе майбутнє, небувалих успіхів у навчанні, а потім стрімкої кар’єри! Творчих радостей їм та визнання їх численних талантів! Пам’ятаєте, випускники, найголовніше у досягненні будь-якої мети — це праця, бо сесії не здаються самі собою, а знаннями треба опановувати, не шкодуючи часу і сил! А батькам бажаю, щоб ви визнали своїх дітей дорослими і не перешкоджали їхньому вибору шляху! Нехай у ваших сім’ях панують добробут, радість та порозуміння!

Дорогі діти, сьогодні ви скажете «до побачення» свого шкільного життя і вирушите в самостійний політ за покликом серця та душі. Нехай доросле життя ваше буде світлим і щасливим, нехай кожен знайде своє місце в цьому світі, нехай збудуться ваші мрії та надії, будьте завжди улюблені та успішні.