Дорогі вчителі, висловлюємо свою вдячність і вітаємо з цим знаменним днем ​​— випускним! Бажаємо з таким же ентузіазмом та любов’ю продовжувати вашу діяльність, дарувати безцінний досвід та знання, настанови! Нехай життя наповнюється яскравими моментами, щоденна праця буде вдячною, життя щасливим, дякую вам за все!

Дорогі вчителі, вітаємо вас із випускним! Дякуємо за ваші старання та заслуги, за ваші гарячі серця та добрі слова. Ми бажаємо вам ніколи не втомлюватись від своєї професії. Бажаємо вчити дітей бути сміливими, відкритими та чесними. Бажаємо інтересу та уваги учнів на уроках. Бажаємо поваги у колективі та великого щастя в житті. І нехай наш випуск запам’ятається вам радісними посмішками та приємними розмовами.

Наші чудові вчителі, в цей день випуску ми дякуємо вам за вашу відданість, пристрасть та незмінну підтримку! Ви відіграли найважливішу роль у формуванні розумів та сердець ваших учнів! Ваші посібники та знання залишили незабутній слід у душах ваших випускників. Вітаємо із ще одним успішним випуском!

Дорогі наші, найчудовіші та найкращі вчителі, у день нашого випускного ми висловлюємо вам безмірну подяку за ті чудові шкільні роки, веселі спогади та великі знання, які ви нам подарували. Ми бажаємо вам усіх благ життя, поваги, відмінної успішності учнів та високого достатку щастя у житті.

Шановні та улюблені вчителі, вітаємо вас із прекрасним закінченням навчального періоду. Ви серце та душа нашої школи. Ми нескінченно вдячні вам за компетентний підхід до наших дітей, за участь у їхньому житті та незрівнянному педагогічному такті. Нехай ваші сім’ї завжди будуть щасливі та здорові! Бажаємо вам кар’єрних успіхів, більше добрих і добрих учнів. Дякуємо Вам за любов до наших дітей!

З випускним, дорогі наші вчителі! Дякую вам за вашу нелегку, але дуже важливу працю. Дякую вам за розуміння, терпіння та браву майстерність викладання. Попереду на нас чекають подальше навчання, нові відкриття, цікаві професії та різні події у житті. А вам ми хочемо побажати так само сміливо і впевнено стояти на сторожі освіченого покоління, з усмішкою і добротою серця вчити дітей, з радістю і натхненням зустрічати кожен новий день життя.

Сьогодні наш випускний день прощання зі школою. Хотілося б нашим дорогим вчителям сказати прощальні слова. Ми безмежно вдячні вам за щиру турботу та переживання, за нелегку працю та терпіння. Бажаємо залишатися такими ж добрими людьми та веселими вчителями. Нехай учні та батьки всіх вас поважають, нехай будуть вдалими дні на роботі та вдома, нехай завжди залишається світлою душа, а теплим – серце. Ми нудьгуватимемо, шановні наші наставники!

Вітаємо вас із Випускним, дорогі наші вчителі. Бажаємо вам мудрості та терпимості, поваги та натхнення, впевненості та успіху, професійної майстерності та всіляких життєвих благ. І нехай до ваших рук потрапляють старанні, чесні та дружні учні.