Дорогі діти! Для кожного батька випускний дитини хвилююча та значуща подія! Попереду стільки клопоту та важливих справ! Нехай ваш випуск школи запам’ятається вам світлим та неповторним днем! Бажаємо вам удачі, нових відкриттів, позитиву та світу! Нехай перед вами відкриються всі дороги до процвітання, успіху та добра! Будьте собою, не прогинайте ні перед ким! Пам’ятайте, що важливий аспект у житті сім’я, любов та повага до близьких!

Шановний педагогічний колектив школи, від імені батьків хочемо сказати спасибі за вкладені в наших дітей праці, за терпіння, допомогу у їхньому становленні та розвитку. Будьте щасливі та успішні, сповнені ідей та планів, навчайте, творіть, ведіть нових учнів шляхом знань.

Дорогі випускники, вітаємо із новим життєвим етапом! Вам доведеться пройти довгий шлях, щоб знайти себе і стати майстрами своєї справи. Бажаємо вам надійних друзів та удачі у всіх починаннях. Потоваришуйте з фортуною, і нехай успіх чекає вас на кожному повороті. Нехай у дорозі вам зустрінуться щастя та любов, дружба та натхнення. Дорогі діти, пам’ятайте, що ми завжди за вас та з вами!

Дорогі наші діти, випускники! Від щирого серця і всієї душі вітаємо вас з цим важливим і відповідальним днем. Нехай ваші починання у дорослому житті супроводжуватимуться посмішками та яскравими перемогами, щоб ми не переставали пишатися вами кожну секунду.

Випускний — це урочиста, довгоочікувана та трепетна подія для будь-якої людини! Від імені батьків бажаю випускникам щасливої ​​життєвої дороги! Нехай обраний вами подальший шлях приведе вас до справжнього щастя та задоволення. Пам’ятайте, що фундамент, який заклали у вас вчителі, буде з вами все життя. Великих вам успіхів та неймовірних досягнень!

Дороги наші випускники сьогодні для вас та для нас ваших батьків дуже важливий хвилюючий та доленосний день! Бажаємо вам дивитися на життя дорослим поглядом, не бояться труднощів та йти до своєї мрії, не озираючись назад!

Дорогі наші діти, сьогодні ви вирушаєте у самостійний шлях по дорослому життю, у вільне плавання просторами нових інтересів та бажань. Ми, ваші батьки, завжди вас підтримуватимемо і міцно любитимемо, допомагатимемо доброю порадою і пишатимемося вашими досягненнями. У ваш випускний бажаємо вам, наші улюблені, бездоганного щастя, високих прагнень, яскравого світла добра та удачі на життєвому шляху.

Від імені батьків вітаємо всіх із випускним. Вчителі, друзі, підручники, зошити, веселі зміни — все лишилося позаду. Попереду на вас чекають цікаві справи, тому бажаємо вам процвітання та успіхів. Нехай вам у всьому супроводжує удача. Пам’ятайте, що все залежатиме лише від вас самих. В добрий шлях.